Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Odstranění a prevence plísní

Odstranění a prevence plísní

Roky…

Roky vlastníme chalupu, kterou jsme zdědili po rodičích. Ale přiznám se, až donedávna jsme ji téměř nevyužívali. Přišli jsme jí se ženou na chuť až v posledních letech, kdy jsme se dostali do důchodového věku. A až do důchodu opravdu odejdeme, máme naplánováno se tam na léto vždy nastěhovat. Na zimu bychom byli klasicky v bytě. To bychom asi nezvládli být v chalupě z hlediska mrazů. Ale jinak už jsme si tak krásně domluvili, že budeme žít raději tam. Na chalupě je to totiž mnohem příjemnější, člověk je v klidu, skoro na samotce. Nic ho neruší, je v přírodě. Prostě nádhera. A jak jsme tam začali trávit více času, dostávali jsme se stále více do takového toho pravého zahradničení. Až se to dostalo do stavu, kdy jsme měli nakoupeno strašně moc různých elektrických či motorových pomocníků. Motorová pila, sekačka, elektrické nůžky, čerpadlo a další vymoženosti. Manželka to shrnula do názvu „krámy“. A už nám bylo v chalupě poněkud těsno.

 

Protože…

Protože jak jsme vždy uskladnili všechno toto vybavení, v chalupě přestávalo být k hnutí. Tak jsem vymyslel, že bychom si nechali udělat takový přístřešek. Který by se tak jako by připlácl na chalupu. Takže to se ukázalo jako výborné řešení. Všechny věci jsme naházeli do přístřešku a v chalupě to začalo vypadat útulně. Po pár měsících jsme však zjistili, že přístřešek asi nebyl úplně dobře technicky zvládnutý. Protože v něm bylo dost vlhko. A to mělo za následek vytvoření obrovských černých plísní. Což by samo o sobě v nějakém přístřešku nevadilo. Ale tím, že tam máme uskladněny všechny ty stroje, tak to vůbec nebylo dobré. V těchto strojích máme totiž docela dost peněz, tak jsme nechtěli riskovat jejich poničení. Proto jsem si našel firmu, která by nám pomohla s odstraněním těchto plísní. Firma se specializuje na boj s plísněmi a je jednička v oboru.

 

Takže…

Takže to jsou opravdoví odborníci. A protože plíseň na zdi Vás ohrožuje na zdraví, zavolal jsem tam a rovnou si domluvil jsem termín zásahu. A to byla vlastně jediná „práce“, které bylo z naší strany zapotřebí. Když pak pracovníci přijeli, nejprve mechanicky odstranili biologické nečistoty. Následně se povrch nechá jednoduše vyschnout a poté se na něj aplikuje vhodný dezinfekční přípravek. Ten se aplikuje na suchý povrch pomocí štětce. Poté se tato účinná látka nechá 24 hodin působit. Po této fázi jsme si ještě nechali nanést speciální nátěr, takzvaný průmyslový polymer LSG. Nanesený nátěr LSG totiž účinně zamezuje vlhkosti, která je základním spouštěčem tvorby zelených sanitrů a zároveň odstraní vznikající mikrobiální napadení. A SERVIS navíc deklaruje, že na žádném povrchu, který je ošetřen a chráněn nátěrem LSG nemají plísně, řasy, bakterie, houby ani kvasinky žádnou šanci přežít. Takže jsme si to takto krásně pojistili. A celou situaci se nám povedlo takto perfektní vyřešit i do budoucnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View