Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Antigraffitová ochrana je nejúčinnější zbraní v boji proti graffiti. „Odstraňování graffiti Brno“

Antigraffitová ochrana je nejúčinnější zbraní v boji proti graffiti. „Odstraňování graffiti Brno“

Ve firmě A SERVIS LIPKA se zaměřujeme na poskytování úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a v neposlední řadě i odstraňování plísně a graffiti. S graffiti jsou dnes čím dál větší problémy.

odstranění graffiti z cihelO tom…

O tom se přesvědčili i naši zákazníci, kteří měli problém s posprejovanou zdí budovy jejich firmy. Dnes je graffiti bohužel rozšířené všude, i když to vypadá, že éra graffiti pominula. Pouze to tak vypadá, protože se čím dál více lidí opatřuje ochranný nátěr. Proto se zaměřujeme i na tuto službu. Protože nikdo si nepřeje mít majetek poškozený ošklivými sprejerskými barvami.

Ale dá se…

Ale dá se tomu i předcházet. A to tím, že si pořídíte antigraffitový nátěr. Antigraffiti nátěr je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou

ochrana před graffiti

sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

Nanášení…

Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. V Graffiti Brno, odstraňování, garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem.

antigraffitová ochranaGraffiti odstraníme…

Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Pokud provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově. Jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu.

Včasné a rychlé…

AGO na všechny povrchy

Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle

odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam. Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme a zdarma.

A na tomto…

rady jak odstranit graffitiA na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu.

A to právě proto, že s graffiti jsou čím dál větší problémy, proto chceme, aby tato služba byla dostupná pro všechny, protože nikdo by neměl mít zkaženou radost ze svého domu, nebo jít do práce do posprejované budovy a mít tak pocit, že pracuje v hrozném prostředí. Všichni by měli mít možnost, aby se v prostředí, v němž se vyskytují, cítili co nejlépe. A díky tomuto programu tomu můžeme významně přispět.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View