Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Zbrusu nový domov, Odstranňování graffiti Praha

Zbrusu nový domov, Odstranňování graffiti Praha

Koupě domu občas může přinášet určitá rizika. Některá můžeme očekávat, některá jsou naopak velmi nečekaná. A něco nás na novém domu zkrátka může překvapit, ať už mile či nemile. O tom se nedávno přesvědčil i jeden pár, který si koupil nový dům. Byl perfektní a za dobrou cenu. Měl jen jeden „háček“. Bylo na něm graffiti, byl to starý dům. Byl ale za dobrou cenu, tak se rozhodli, že ho koupí a s graffiti už se nějak vyrovnají. A tak se rozhodli zavolat naši firmu A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti. Ta se totiž specializuje na účinné odstraňování graffiti.

Troufáme si tvrdit, že jsme nejlepší v naší republice. Naše společnost se totiž specializuje na odstraňování graffiti. Před tím, než odhalíme výsledek naší zakázky, si vám však dovolíme přiblížit postup naší práce při odstraňování graffiti. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které jistě nikdo nechce na svém domě. Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu antigraffiti ochranu.

Ta…

Ta zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, v okamžiku, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, a to včetně plastů.

Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice – od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev.

Naše…

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka v Praze a Brně) jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční, a přesto i nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem, kteří si my i klienti přejeme. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni.

Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Takže její funkčnost vydrží až šest let a mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“. Graffiti se nám podařilo skvěle odstranit. Paní klientka byla šťastná, že se nám to dle jejích slov tak hezky a rychle podařilo. Prý nás jen všude doporučí.

Mountain View