Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Ničeho jsme nelitovali

Ničeho jsme nelitovali

Protože čištění fasád jsou opravdu problematickou záležitostí, nabízí její odstraňování i ve firmě. Protože plíseň se zašpiní raz dva, usazují se na ní všelijaké bakterie. A přemalovat zeď rozhodně pouze není řešením, tak to vše akorát zakryjete. A pokud jde o plísně na vaší fasádě, tak to platí dvojnásobně. A pouhé přemalování tento problém opravdu neumí vyřešit. Je to pouhé oddalování problémů.

Ale vyčistit to vlastními silami to taky není jednoduché.  Víme o tom své. V našem případě šlo o čištění fasády naší garáže. A sami jsme to prostě nezvládli, tak bylo potřeba se na někoho obrátit. A s tím nám pomohla právě Špinavá fasáda, čištění Ústí nad Labem. A jejich revoluční nátěr LSG je skutečně skvělá věc. Ochrání to vaši fasádu před všemi nečistotami, bakteriemi, a tak dále, které by mohly vaší fasádu zašpinit nebo zapříčinit  vznik plísně.

LSG…

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Naše zeď je od té doby v pořádku a věříme, že ještě dlouho bude.

A vám…

A vám doporučujeme, abyste si nátěr pořídili i jako prevenci. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Ale pokud si pořídíte nátěr LSG, tak se už těchto problémů nemusíte obávat.

Protože s ním se vám už plíseň rozhodně neudělá. A tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že má firma velmi široké pole působnosti. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Mountain View