Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nezáleží na věku. Krásně čistou podlahu můžete mít kdykoliv. Čištění podlahy

Nezáleží na věku. Krásně čistou podlahu můžete mít kdykoliv. Čištění podlahy

Dnes se budeme zabývat čištěním podlahových krytin. V tomto oboru patří naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. ke špičce. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Čištění podlahy není naší jedinou činností. Zabýváme se také mytím oken a výloh, odstraňováním graffiti nebo čištěním koberců. Díky poctivému přístupu jsme získali významný podíl i na již zmíněných zahraničních trzích. V těchto zemích je konkurence daleko větší a proto tam není tak snadné se prosadit. Jsou firmy, kterým se to ale podaří a my jsme jedna z nich. Zahraničním firmám jsme schopní konkurovat, jak kvalitou odvedené práce, tak především cenou. Proto se na nás zákazníci opakovaně obracejí. Tím jsme si vybudovali stabilní zákaznickou základnu. Obracejí se na nás však i zákazníci noví. Nejčastěji na doporučení známých a kamarádů.

zašlá podlaha a co s níco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze

Protože si všech svých zákazníků velice ceníme…Čištění podlahy

Protože si všech svých zákazníků velice ceníme, snažíme se, aby kvalita našich služeb nestagnovala. Ale naopak, co nejvíce rostla. Ale teď už k avizovanému čištění podlahových krytin. Obrátila se na nás paní v důchodu. Stěžovala si na kyčle a kolena. Kvůli kterým nemůže uklízet podle svých představ. A nechce už nutit svou dceru a vnučky, aby jí s tím neustále jezdily pomáhat. To si s nimi radši dá kávu nebo zajde na procházku. Zákaznice má na podlaze linoleum. To už zažilo svoje. Ale i přesto se naši zaměstnanci pustili do práce. Zaměstnanci jsou schopní zbavit jakýchkoliv nečistot téměř jakýkoliv povrch. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro nás ani problém přechod mezi dvěma povrchy.

stará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Vždy postupujeme tak, že…

Vždy postupujeme tak, že podlahu nejdříve důkladně vydrhneme pomocí účinných čisticích prostředků. Jejichž výběru věnujeme zvláštní péči a pozornost. Poté co je podlaha důkladně vykartáčovaná, následuje pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tohle všechno provádíme pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Pracujeme s pomocí již zmíněného kotoučového stroje. Ten váží ohromných 50 kilo, takže manipulace s ním není úplně snadná. Tento stroj je však zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Když je podlaha vykartáčovaná, následuje odsátí nečistot. Na závěr ještě podlahu namočíme čistou vodou. To proto, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Poté už zbývá jenom ji nechat doschnout. Jsme rádi, že byla naše zákaznice spokojená do té míry, že se na nás pravidelně obrací. Prošli jsme tedy zkouškou a teď jezdíme mýt podlahu pravidelně.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View