Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nenechte se přemlouvat

Nenechte se přemlouvat

Čištění fasády je pěkně náročná už sám o sobě, tak si představte. Jak náročné to asi je když se vám na ní udělá plíseň. Což se stalo přesně nám. Naše čokoládovna byla vždy v dobrém stavu, ale fasáda na tom začínala být čím dál hůř. A když už se na ní udělala plíseň, tak to byl konec. A muselo to zmizet. A taky jsme se báli, že by se mohla více rozlézt po zdi, a to už by se to pak teprve špatně odstraňovalo. Takže jsme se snažili to vyčistit, ale prostě nám to nešlo. Nakoupili jsme na to sice čisticí prostředky určené k odstraňování plísní, ale to byla naprosto zbytečná investice. Holt jsme se museli smířit s tím, že my se o to opravdu nepostaráme. Začali jsme teda hledat na internetu nějaké Čištění fasády Brno. Protože už se nikdo z nás na tu plíseň nechtěl koukat. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Tak jsme pročetli několik recenzí na internetu.

A…

A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. A vyplatilo se, protože díky jejich práci je plíseň konečně pryč. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

A…

A dali jsme se s nimi do řeči a dozvěděli jsme se od nich, že plíseň vzniká opravdu snadno. A to platí nejen pro venkovní stěny domu, ale i pro interiér. Proto je nejlepší si opatřit nátěr LSG, protože potom má člověk jistotu jako jistotu. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr LSG, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. Zaměstnanci firmy byli navíc moc milé a domluva s nimi byla perfektní, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View