Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nedivím se, že taková změna prostředí jí prospěla.

Nedivím se, že taková změna prostředí jí prospěla.

Pracuji jako mzdová účetní, a ještě nedávno jsem se potýkala se syndromem vyhoření. Naštěstí jsem se z toho dostala. Bylo však potřeba změnit mou stávající práci. V oboru jsem sice zůstala, ale změnu prostředí jsem nutně potřebovala, jelikož jsem na původním pracovišti nebyla spokojená. Nepřidalo mi to, v jaké kanceláři jsem dosud pracovala.

Byla tmavá, moje kolegyně byla neskutečná bordelářka, a to se velmi negativně podepisovalo na mých náladách a na tom, jak moc jsem se „těšila“ každý den do pracovního kolotoče. S nástupem do nové práce jsem se dočkala změn k lepšímu. Je pravda, že to byl taky ten důvod, proč jsem se práci rozhodla změnit, ale na druhou stranu, nikdy si nemůžete být jisti, že to tak opravdu dopadne a že vás jen při pohovoru neopíjejí rohlíkem.

O příjemných…

O příjemných pracovních podmínkách mi rozhodně nelhali. Od prvního dne jsem vnímala, do jak příjemného pracovního prostředí jsem se dostala. Mám konečně pocit, že je o mě postaráno tak, abych se mohla v klidu soustředit na svou práci a nezabývat se hloupostmi, které měl zajistit zaměstnavatel nebo moje neuspořádaná kolegyně.

Cením si toho, že jsou naše kanceláře pečlivě a pravidelně uklízeny. Potrpím si na čistotu a nepořádek, který panoval v mém minulém zaměstnání, mě v práci neustále rušil. V novém zaměstnaní je všechno, jak má být. Nedávno jsem dokonce byla zaskočená tím, jak velká pozornost je věnována Čištění výloh.

V předchozím…

V předchozím zaměstnání jsme byli nucení dlouhé měsíce trpět neskutečně špinavá skla, přes která ani nebylo pořádně vidět ven. Jenomže teď je to jinak. Jednou za měsíc se objeví pracovníci firmy a myjí okna jako kdyby na jejich čistotě záležel úspěch celé naší firmy. Kdyby to tak opravdu bylo, určitě bychom byli jedničkou na trhu.

Mycí četa pracuje úžasně. Většinou sice přicházejí na konci naší pracovní doby, ale několikrát jsem si kvůli nim ještě poseděla, abych se podívala, jak jim to jde. Pracují vážně dobře. Pokaždé vyčistí všechnu špínu, a ještě k tomu vyleští okna tak, že jenom nevěřícně koukám. Je to opravdu k nevíře, ale se daří to, po čem většina hospodyněk jenom sní – skla opravdu čistá a bez přítomnosti šmouh a podobných nedokonalostí. Nedivím se, že s touto firmou mí zaměstnavatelé tak rádi spolupracují. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View