Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nechte své starotsti na jiných

Nechte své starotsti na jiných

Čištění fasády rozhodně není nic jednoduchého. A když se na nich dokonce udělá i plíseň, tak je to teprve průser. Největší problém je, že snadno vznikají a opravdu špatně se jich zbavuje. Což je prostě kombinace, o kterou stojíte. Nám se plíseň udělala na fasádě našeho wellness centra. Předtím byla jen špinavá, takže to ještě ušlo, ale teď už jsme to tak prostě nemohli nechat. Přece jenom wellness centra jsou spokojeny s jakýmsi luxusem, a plíseň na fasádě vám rozhodně na luxusu nepřidá. A protože my sami jsme si s tím nevěděli rady, bylo potřeba se obrátit na nějaké speciality. A my takové našli. A těmi jsou zaměstnanci z firmy A SERVIS. Ti nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už je na světě. A na fasádách se plísně tvoří opravdu snadno. Tam se plíseň ostatně tvoří ještě častěji než uvnitř domu a stává se to hlavně na severních a západních stranách domů. Což byl i náš případ. Naštěstí zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi. Díky jejich nátěru je naše stěna v naprostém pořádku. A to už opravdu velmi dlouho.

Proto…

Proto tuto firmu jak čistit špinavou fasádu všem moc doporučuji. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. Nabízí i další služby, jako je například odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže neváhejte se na ně obrátit, ať už potřebujete cokoli. I jejich ceny mi připadají v pořádku. Je pravda, že  u některých jejich služeb jsou trochu vyšší, ale na druhou stranu nabízí opravdu tu nejlepší kvalitu. A zaměstnanci jsou velice milý a domluva s nimi byla perfektní, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. Za nás je můžeme jedině vřele doporučit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View