Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nebyl s nimi jediný problém

Nebyl s nimi jediný problém

V našem domově pro seniory se snažíme, aby naše prostory byly neustále v perfektním stavu. Přece jenom pro seniory to má být skutečně domov, tak se snažíme jim dopřát ten největší komfort, jaký je možný. A proto se s čištěním oken spoléháme na úklidovou firmu. Pamatuji si, kdy jsme se s nimi setkali poprvé. Předtím jsme si nechali čistit okna od jiné firmy, ale nebyli jsme s nimi spokojeni. Okna vydržela čistá sotva pár dní.

Takže jsme si tehdy sedli k internetu a hledali firmu, která by měla opravdu dobré reference. A od té doby spolupracujeme pouze s Špinavá fasáda, čištění Plzeň a jsme velice spokojení. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a vše je perfektní včetně našich rámů a parapetů. Jsme s našimi kolegy velmi spokojeni. Takže je můžu všem jedině doporučit. Takže jestli poptáváte mytí oken, zaručeně se obraťte na tuto firmu, protože pokud využijete jejich servis. Protože to bude ta nejlepší volba, věřte mi.

Používají…

Používají totiž speciální nanoimpregnaci, díky které vydrží okna opravdu dlouho čistá, špína se na nich tolik neusazuje, což nám samotným usnadňuje jejich údržbu, protože bez ní by okna tak dlouho čistá určitě nevydržela a my bychom si čištění oken museli objednávat mnohem častěji. Takže službu a nanoimpregnaci této firmy určitě doporučujeme. Navíc je nabízí i za dostupnou cenu, kterou jsme ochotni za takovou kvalitu zaplatit.

K tomu všemu nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, určitě bych neváhala a také se i v těchto případech obrátila na ně. A své služby samozřejmě realizují nejen ve větších prostorech, ale i v domácnostech, já sama jsem jejich služby začala využívat i ve své domácnosti. Jsem pracovně hodně vytížená, takže si takto ráda nechám vypomoci.

Jejich…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní a nemají nejmenší problémy přizpůsobit se vašim požadavkům, protože chápou, že ve prostředích, jako je právě i domov důchodců, se člověk musí podřídit hlavně těm starším lidem, takže čištění musí probíhat za takových okolností, aby to co nejméně narušovalo jejich běžný denní program, aby se necítili nijak omezováni.

Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Jsem si jistá, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View