Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Potom už nebudete mít žádné starosti

Potom už nebudete mít žádné starosti

Pracuji v lázních a mám na starosti údržbu budovy. A v poslední době se začaly množit stížnosti na stav našich podlah. Náš úklidový personál je ale velmi poctivý, takže v tom chyba určitě nebyla. Pravděpodobně bylo potřeba, aby se o to postarala nějaká úklidová firma, která disponuje lepšími prostředky, než jaké máme my. Tak jsme se s jedním kolegou pustili do zařizování. Ale jelikož jsme žádnou neznali, bylo žádoucí poradit se na internetu. Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na Čištění podlahy Brno a už se soustředila jen na jejich webové stránky. Protože měli na internetu samé dobré ohlasy. Jejich stránky se mi taky líbily a kolegovi taky, tak jsme usoudili, že to bude pravděpodobně ta nejlepší volba.

německý pololesklý vosk PKDjak prodloužit životnost podlahdetailní čištění podlah

Tak jsem je kontaktovala…Čištění podlahy Brno

Tak jsem je kontaktovala a domluvila se s nimi na termínu. Vypracovali finanční plán a domluvili jsme se následně na všech dalších náležitostech. Hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky. Opravdu mile mě překvapilo, že jednají tak rychle. Ani nedošlo k žádným zmatkům a přesouvání termínů, v domluvený den přijeli přesně na čas a pustili se do čištění. A když skončili, byli jsme vážně nadšení. Podlaha byla krásně vyčištěná, jako nová a já jsem tak neskutečně ráda, že jsem se na ně obrátila. Prostory lázní díky tomu skutečně prokoukly, a to bez nadsázky. Za jejich celkový přístup a dobře odvedenou práci jim děkuji a vkládám svou recenzi na internet. Jsou totiž opravdu velice schopní a milí, takže nemám žádný důvod, abych je nedoporučila.

generální čištění podlahjednokotoučový stroj na podlahyodstranění nečistot

Jejich další výhodou…

Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále. Takže pokud budeme například potřebovat vyčistit koberce, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS LIPKA, s.r.o. je pro nás zárukou kvality ve všech směrech. A navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě. Takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože nabízí vše, co je třeba. A své služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti.

Je sice pravda, že jsou trochu dražší, ale věřte mi, rozhodně se vyplatí do toho investovat. Nabízí takovou kvalitu, která je k nezaplacení. Navíc používají skutečně špičkovou technologii, takže člověk nemůže úplně očekávat, že to bude zadarmo. My bychom je rozhodně neměnili, a to ani za tu cenu, že si musíme trochu připlatit. Navíc dle našeho názoru je služba stále cenově dostupná pro všechny, kteří ji skutečně potřebují.

odstranění mastnotcena čištění podlahrenovace podlah

Mountain View