Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nebojte se trochu investovat

Nebojte se trochu investovat

Mám skvělou zkušenost s jednou úklidovou firmou a chci ji všem moc doporučit, protože určitě nejsem jediný, kdo kdy nějakou hledal a nevěděl, na koho se obrátit. Jde o Mytí oken Praha. Ta nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nového, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem.

Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch. A ani práce ve výškách pro ně není žádný problém. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A my jsme byli moc spokojeni s jejich službou čištění fasád. Fasáda našeho kulturního dobu už na tom byla opravdu špatně a muselo se s tím něco udělat. Prvně jsme si mysleli, že je jen špinavá, ale z té špíny se nakonec vyklubala plíseň.

A to…

A to jsme tak samozřejmě nemohli nechat. Plíseň na kulturním domě opravdu neměla moc co dělat. Snažili jsme se s tím nejdřív poprat sami, jenže to byla naprostá ztráta času. A tak jsme se obrátili právě na tuto firmu, kterou jsme našli podle recenzí na internetu. Pročítali jsme hodně diskuzí, abychom si vybrali opravdu někoho s dobrými referencemi. A tato firma je měla rozhodně nejlepší. A potom, co nás navštívili, jsme pochopili proč.

Jejich zaměstnanci spolu s jejich speciálním nátěrem LSG odvedli opravdu dobrou práci. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak.

Laicky řečeno, nátěr zničí úplně každou buňku mikroorganismu, takže vše fasáda je dokonale chráněná. Takže my je musíme opravdu moc doporučit. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Protože toho nabízí opravdu hodně. Jen se nesmíte nechat odradit jejich cenou. Je pravda, že cena u některých služeb je o něco vyšší, ale na druhou stranu jejich práce přináší opravdu prvotřídní výsledky. Takže se do toho rozhodně vyplatí investovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View