Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nebojte se pídit po tom nejlepším.

Nebojte se pídit po tom nejlepším.

S mou společnicí jsme výhodně vydražily komerční nemovitost pro naše obchodní záměry. Byla ale značně zanedbaná, a ještě mnoho peněz a času jsme věnovaly na to, abychom z ní udělaly prostory, kde nám i našim klientům bude dobře. Po několika měsících se podařilo objekt zkolaudovat. Byla však potřeba ještě vyřešit postavební úklid. Myslím tím nejen mytí podlah, ale také velkého množství oken.

Kvůli velké prašnosti a nánosům špíny jsme již od počátku věděly, že toto nechceme řešit brigádníky, kteří svou práci nemusí odvést dobře. Hledání ideálního úklidového partnera jsem si tedy vzala na starost. Hledala jsem na tento problém přímo úklidovou firmu, která by nám ho pomohla odstranit.

Nejprve…

Nejprve jsem se dívala na internetu, kde jsem sledovala především různá hodnocení, ohlasy od zákazníků a kompletní recenze. Nejvíce se mi líbila úklidová, která měla nejlepší zpětnou vazbu od svých zákazníků. Pro jistotu jsem ještě obvolala firmy, se kterými jsem dříve spolupracovala, zda nemají nějaké doporučení a ve většině případů se mi potvrdila tato firma.

Neváhala jsem a úklidovou firmu jsem kontaktovala. Domluvila jsem s nimi jednorázové mytí oken, přece jen jsme si ji chtěly nejprve vyzkoušet a poté případně dohodnout na Mytí oken po stavbě. Nahlásila jsem jim počet oken a celkové rozměry skleněných ploch. Díky tomu nám byl ještě týž den zaslán finanční návrh, který byl cenově přijatelný.

Následně…

Následně jsem tedy domluvila termín a těšila se na jejich návštěvu u nás. Týden nato došla úklidová četa, která si firmu prošla, aby věděla, kde začít a jak postupovat a ihned se pustila do mytí oken. Jejich práce byla opravdu rychlá, myli jedno okno za druhým a nechávali za sebou jen krásné čistá a vyleštěná okna. V slunečních paprscích se leskla na všechny strany a byla jako nová. Byly jsme překvapené, jak kvalitní, a především precizní práci odvádí.

V té chvíli jsme byly rozhodnuté, že s nimi navážeme dlouhodobou spolupráci. A také se tak stalo. Dohodly jsme s firmou pravidelné servisní cykly mytí oken jednou měsíčně a funguje to skvěle. Vždy přijdou přesně v domluvený čas a odvedou kvalitní práci. Musíme firmu jen doporučit. Rychlost, kvalita a spolehlivost. A zvládnou toho mnohem více. Podívejte se na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View