Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nátěr zachránil fasádu banky od hnusné plísně a nečistot

Nátěr zachránil fasádu banky od hnusné plísně a nečistot

Naše…

Naše banka sídlí v jednom starším domě, který potřeboval před pár lety zateplit. Několik let jsme se mohli pyšnit krásnou a čistou fasádou. Ale nedávno se nám začalo zdát, že některá místa jsou špinavá. Jako kdyby se tam vyskytovala plíseň. Na internetu jsme si přečetli, že se občas stává, že fasády po několika letech napadne černá plíseň. Myslíme si, že to byl právě náš problém plísně, jelikož jsme na fasádě měli fleky a mapy černých plísní, které vypadaly jako nečistoty a usazený prach. Plíseň pak může pronikat i do budovy. Naštěstí jsme si našli skvělou firmu, která se zaručovala, že plísně odstraní levou zadní. Jednalo se o firmu, která měla na internetu mnoho pozitivních recenzí od lidí jako jsou obyčejní lidé nebo také různé firmy. Do firmy jsme zavolali a domluvili se, že tým pracovníků přijede za tři dny.

 

Byli…

Byli jsme se vším spokojeni od začátku až do konce. Pracovníci pracovali skutečně hbitě, svědomitě a nevynechali ani kousek špíny na fasádě. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je velice účinný a odolný. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Každý povrch, který je chráněný tímto nátěrem, je velice odolný vůči dalšímu výskytu plísní, bakterií, hub, i kvasinek.

 

Nátěr…

Nátěr po zaschnutí vytvoří omyvatelnou, průhlednou a difúzně otevřenou ochrannou mikrovrstvu. Pracovníci si poradili nejen s plísní, ale i s městským spadem, kterému se ve městě prostě nevyhnete. Když tým odešel, vypadalo to, jako kdybychom si banku natřeli zcela nově. Nikdo by nepoznal, že se na fasádě nacházely nějaké mapy a skvrny od plísně a nečistot. Jsme neskutečně rádi, že jsme si firmu našli a objednali, protože netušíme, co bychom si bez nich počali. Kdybychom totiž jen fasádu přetřeli novou barvou, tak by se plíseň objevila znovu a akorát bychom zbytečně vyhodily peníze z okna. naštěstí se to ale nestalo a my jsme peníze vložily správně. Proto můžeme firmu A SERVIS jedině doporučit dalším, kteří potřebují z fasády odstranit nějakou špínu a třeba i plíseň. Sami to nezvládnete, protože nemáte takovou techniku a prostředky, jako profesionální firma. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View