Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

U nás se dějí divy na počkání

U nás se dějí divy na počkání

Pracuji ve firmě, která se zabývá prodejem zájezdů a když jsme hledali v létě brigádníka na úklid našich kanceláří, zmínila jsem se o nedostatku pracovníků v mé rodině. Načež se toho chytla sestřenice. Popravdě, docela jsem se pak proklínala, že jsem raději nemlčela. Protože moje sestřenice je známá tím, že nastavuje ruce, ale málokdy svou práci udělá dobře. Bylo u ní zvykem, že se někam a zašila s cigárem nebo telefonem. Jenže to bych nebyla já, důvěřivec a věčný optimista, kdybych jí nedala šanci.

Když jsem se pak vedoucí zmínila s tím, že mám zajištěnou uklízečku, mohli jsme inzerát konečně stáhnout. Zezačátku to s ní vypadalo nadějně. Snažila se. jenže když po čase zjistila, že nad ní nestojí kontrola, začala svou práci flákat. Nejdříve docela nenápadně. Ale pak si napsala, že umývala všechna okna, ale přitom se skel u schodiště ani netkla. Cítila se pak dotčená, že jsme jí to vytýkali. Jenže ona si stěžovala, že okna jsou moc vysoko a že se bojí balancovat na žebříku.

Proto…

Proto jsme se dohodli, že pokud chce u nás zůstat, začne úklid provádět pořádně a na mytí oken si pozveme odborníky, kteří nemají problém pracovat ve výšce.Díky mé kamarádce, která mi nedávno nadšeně vyprávěla o, jsem se alespoň od něčeho mohla odpíchnout. Ještě v práci jsem tedy jejich jméno zadala do vyhledávače a hned jsme se dozvěděla, že kromě mytí normálních oken nabízejí i mytí oken ve výškách.

A také ještě nabízejí spoustu dalších služeb jako čištění koberců, mytí podlah, odstraňování plísní a graffiti. Opsala jsem si telefonní číslo a další den jsem je kontaktovala. Bylo vidět, že to jsou opravdu profesionálové, kteří jsou proškoleni na práci ve výškách. Protože práci udělali mnohem rychleji, než jsem čekala. Bylo to možná i tím, že měli odpovídající vybavení.

Všechno…

Všechno udělali opravdu poctivě, umyli veškeré prosklené plochy, a navíc i plochy přilehlé – rámy, žaluzie a parapety. Nedalo mi to musela jsem se zeptat, jak to dělají. Že mají okna tak čistá a hlavně, že se tak krásně lesknou a pracovník mi řekl, že prý používali metodu tzv. suchého leštění.

Což znamená, že na Umývání výloh nepoužili žádné speciální čisticí prostředky, ale že použili vlastní sílu a na veškeré leštění používali pouze bavlněné látky a utěrky. Odvedli opravdu skvělou práci a musím říci, že takhle čistá okna tu snad nikdy nebyla. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View