Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Podlaha musí být v perfektním stavu. Generální čištění podlah

Podlaha musí být v perfektním stavu. Generální čištění podlah

Nedávno se nám doma stala opravdu nepříjemná situace. Nedávno jsme museli s manželem na chvíli odejít z domu, nechat tak děti asi hodinu samotné a nemohli jsme nikoho na poslední chvíli najít hlídání, tak prostě musely zůstat samy. Těsně před obchodem se ptaly, jestli si mohou malovat temperami a my souhlasili, protože jsme si řekli, že aspoň nebudou dělat vylomeniny. Ale to byla velká chyba, protože je nenapadlo nic lepšího než malovat temperami po naší bílé podlaze v obýváku. Když jsme to viděli, tak jsme si mysleli, že nás trefí mrtvice. A snažili jsme se to vyčistit, ale vůbec nám to nešlo. A já takto tu podlahu samozřejmě nechtěla nechávat. Tak jsem si řekla, že zainventuju a najmu si na to nějakou úklidovou firmu. A ostatní se rozhodli, že mi pomůžou se zařizováním a přispějí mi na to. Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu. generální čištění podlah

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

A po přečtení mnoha recenzí…generální čištění podlah

A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože měla opravdu ty nejlepší recenze na generální čištění podlah. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. A byli jsme s nimi moc spokojení. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, tak se potom vše odsávalo. Mastnota a ostatní nečistoty vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Tento stroj je skutečně skvělý a podlahu vyčistit opravdu perfektně.

hloubkové vyčištění podlahyschopná firma na čištění podlahneagresivní chemie na podlahy

Bylo vidět…

Bylo vidět, že podlaha je vyčištěná do hloubky a ne jen na povrchu. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm dále využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Zaměstnanci byli vážně moc milí a domluva s nimi byla opravdu perfektní. Zkrátka vše proběhlo jako na drátkách. Cena byla sice o něco vyšší, ale rozhodně to není něco, co bychom nebyli ochotní obětovat. Jejich servis za to stojí. Takže všem, kteří poptávají službu čištění podlah, všem moc doporučuji tuto úklidovou firmu. Jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni tak, jako jsem byla i já. A až budu zase někdy něco potřebovat z úklidových služeb, určitě se obrátím na tuto firmu. A je super, že jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View