Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Moderní a efektivní řešení v ochraně

Moderní a efektivní řešení v ochraně

Pracuji v obchodě, kde prodáváme samé věci ze skla – nádobí, vázy, sochy. A naše věci opravdu nejsou levné. Takže bylo důležité se starat o to, aby to u nás vždycky vypadalo co nejlépe. Nicméně to ve výsledku nebylo tak perfektní, jak jsme chtěli. A mluvím o naší fasádě. Uvnitř bylo vše tip top, ale zvenku už ne. Byla špinavá a byla na ní dokonce u plíseň. Ale rozhodně to nevypadalo jako něco, co bychom mohli vyřešit my sami.

Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu. A dostala jsem to za úkol, takže jsem se o to musela postarat.   Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti, takže jsem se musela podívat na internetu. Naštěstí tam dneska najdete všechno, co potřebujete. A v tomto případě to bylo opravdu snadné. Za chvíli sem našla Čištění zateplené fasády Praha.

A jsem…

A jsem moc ráda, že jsem se obrátila právě na ně, protož odvedli skvělou práci a musím je všem doporučit. Pracovali takto – nejprve fasádu speciální čisticí pěnou vyčistili, a poté nanesli nátěr LSG. A o tomto nátěru bych se chtěla více rozepsat. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. A stačí krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem a ten způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Takže buňka bude okamžitě zničena. Což znamená, že na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Každý mikroorganismus bude okamžitě zničen. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Takže vám vydrží dlouho, je možné ho použít i do vnitřních prostorů a dokonce i do potravinářských provozů.

Aplikační…

Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. A proto jej všem tolik doporučuji, věřte mi, neprohloupíte. Navíc firma nabízí i spoustu dalších služeb, tak se podívejte na jejich webovky.

Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Takže je vidět, že toho zastanou opravdu hodně. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Mountain View