Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Jak mít stále čistou fasádu. Systém kvalitního čištění zdí zateplených fasád a nátěr proti plísni v Praze

Jak mít stále čistou fasádu. Systém kvalitního čištění zdí zateplených fasád a nátěr proti plísni v Praze

Protože…

Protože čištění fasád není opravdu nic jednoduchého, je nejlepší se obrátit na profesionály, kteří mají a umí propracovaný systém na  tlakové čištění fasád. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. . Ono totiž stačí velmi málo, aby se fasáda zašpinila, a nebo aby se na ní udělala plíseň. A my jsme řešili ten problém, že fasáda našich středoškolských kolejí už na tom byla opravdu špatně. Byla to směs plísní, prachu, špíny a bůh ví čeho dalšího. Ale tato firma se s tím dokázala poprat. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci aplikují nátěr LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách.

 

Univerzální…

Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by pro vás mohl být škodlivý.

 

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se si ten nátěr dát i do interiéru našich kolejí. Takto máme totiž jistotu, že několik let problémy s plísněmi opravdu nebudeme muset řešit. Proto jej všem tolik doporučujeme. Díky němu už problémy s plísněmi opravdu nebudete muset řešit. Pro více informací o službách této firmy se podívejte na jejich internetové stránky.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View