Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Miluju švestková povidla

Miluju švestková povidla

Dostala jsem nový recept na vaření povidel bez míchání, a tak jsem se rozhodla, že jej vyzkouším. To se vypeckované švestky dají do hrnce, zasypou se cukrem, zalijí octem a nechají se přes noc stát na chladném místě, aby nezkvasily. A druhý den se pěkně vaří bez poklice a míchání. Pak už jen rozmixovat a naplnit sklenice. Zavíčkované sklenice se musí nechat do druhého dne dnem vzhůru, aby vychladly. Musím říct, že se mi opravdu povedly a byla jsem pyšná na celou řadu sklenic, které jsem do vychladnutí nechala vyrovnané na stolku s keramickými dlaždicemi v jídelně. Často tento stolek využívám pro ty dlaždice, kterým horko neškodí. Bohužel jsem druhý den ráno našla jednu sklenici prasklou a ještě řídká povidla vytekla na koberec. Byť jsem se snažila několikrát koberec vyčistit, pořád byl znát flek od povidel. Tato událost mě poprvé v životě donutila vyhledat profesionály, kterým svěřím tento úkol. Na internetu mě zaujala firma čištění čalounění Praha.

čištění koberců s vysokým vlasemjak se zbavit roztočůhygiena domácnosti

Velice mě zaujaly…

Velice mě zaujaly recenze na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., proto jsem se rozhodla, že jim napíši. Přestože je to velká firma, nabízející celou řadu úklidových služeb, nepohrdli ani mojí malou zakázkou. Zaměstnanec firmy se dostavil přesně v dohodnutý čas, což na mě hned udělalo dobrý první dojem. Bez okolků se pustil do práce. Koberec začal čistit pomocí strojového kotoučového stroje s rotačním kartáčem. Pomocí rotačního kartáče zapracovával saponát až do hloubky koberce. Po vyčištění veškerou pěnu vysál pomocí vysokotlakého vysavače. Při důkladném vysoušení došlo k nabytí objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu úžasně provzdušnil. Měkké štětiny v kartáči zaručují nepoškození vláken koberce, proto je toto čištění vhodné pro všechny druhy koberců, i pro ty s dlouhým vlasem Koberec opravdu vypadal skvěle, přesně, jak to bylo popsáno v recenzích. Tato metoda čištění koberců  kotoučovým strojem patří mezi nejkvalitnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je to, že saponát působí v samé struktuře koberce a ne jen na povrchu.

efektivní čištění koberceprostředky na mytí kobercůfirma na mytí koberců

Firma…čištění čalounění Praha

Firma A SERVIS používá pouze nejkvalitnější chemii, která také působí dezinfekčně, ničí mikroorganizmy, takže čištěním dochází  i k odstraňování roztočů a bakterií. Tato firma nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah, mytí fasád, odstraňují grafity a nedovolené polepy z prosklených ploch. Provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Mají opravdu širokou škálu nabízených služeb, které vykonávají s nejmodernější technikou, nejkvalitnější čisticí chemií a její zaměstnanci jsou odborně proškoleni, takže kvalita je zaručena. Svoje služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Určitě jsem jejich služeb nevyužila naposledy, povidla odstranili z koberce dokonale. Skvěle odvedená práce. čištění čalounění Praha

chlupy v kobercijak se zbavit chlupů v kobercijak se zbavit zápachu koberce

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View