Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Máte problémy s vaší podlahou? Žádný problém

Máte problémy s vaší podlahou? Žádný problém

Bydlíme s manželem ve velkém domě, za což jsem moc ráda, protože jestli jsem vždycky něco chtěla, tak mít velkou kuchyň. Protože v klasické kuchyni, když vaří víc jak dva lidi, tak je to na zabití. Ale velká kuchyň měla i svou nevýhodu. A to bylo čištění podlah. Každý ví, že podlaha v kuchyni se vždycky nejvíc zašpiní.

A my ji samozřejmě pravidelně umývali, ale stejně úplně nevypadala podle našich představ. Proto jsme se s manželem rozhodli, že by bylo fajn se začít pravidelně obracet na nějakou úklidovou firmu. A našli jsme úklidovou firmu, o které bych se vám velmi ráda zmínila.  Nejdříve jsme si pořádně ověřili jejich reference, abychom měli jistotu, že to nebudou vyhozené peníze a dobře to dopadne.

Ale…

Ale byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad. Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění, protože ta podlaha už vážně vypadala špatně, až mě to iritovalo. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše teta.

Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že teta na podlaze jen tak neuklouzne.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. A firma nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, jako je třeba čištění koberců, mytí oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti.

Je tedy vidět, že se firma v těchto věcech vyzná a jejich služby jsou určitě stejně kvalitní. Začali jsme využívat i jejich čištění koberců, a to je taky pecka. Takže pokud poptáváte nějakou úklidovou firmu, rozhodně doporučuji tuto. Navíc čištění dlažby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se uplatní i na mezinárodním trhu, je to pro mě záruka, že odvádí opravdu dobrou práci. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View