Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Máme aspoň jistotu, že tento problém nebudeme dále řešit

Máme aspoň jistotu, že tento problém nebudeme dále řešit

Pracuji na základní škole a naší školou se začalo šuškat, že by se mělo něco udělat s naší fasádou. A ne na darmo se říká na každém šprochu pravdy trochu. Protože je pravda, že ta fasáda už opravdu nebyla v nejlepším stavu. A na jednom místě se dokonce začala dělat plíseň. Tudíž bylo potřeba s tím něco udělat. Jenže toto jsme našim uklízečkám zadat nemohli, byla by to na ně až moc těžká práce. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě Plísně na fasádě Praha a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechal bych jej na fasádu dát jako prevenci. A vám doporučuji udělat to samé. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi jsou skutečně spolehlivý.

Jsou…

Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Byli jsme tak nadšení, že jsme si ten nátěr nechali dát i do našeho bytu, protože nikdy nevíte, kdy na vás plíseň zaútočí.

Ale…

Ale takto máme aspoň jistotu, že tento problém nebudeme muset řešit. Navíc tento nátěr neslouží pouze jako prevence proti plísním, ale taky i před usazováním vodního kamene a dalších nečistot. Zkrátka díky tomu nátěru bude vaše fasáda v perfektním stavu. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Tuto firmu musím doporučit všema deseti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View