Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Majitelka byla nadmíru spokojená

Majitelka byla nadmíru spokojená

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování. Tak i tak je potřeba jim věnovat pozornost a pečovat o ně. Rozhodně není dobré čistit je levnými čisticími prostředky nebo je dokonce kartáčovat obyčejnými kartáči, protože nekvalitní štětiny by mohli podlah poškrábat a poničit. A z toho logicky vyplývá, že nejvýhodnější možností je nechat si podlahu odborně vyčistit. Jedna ušetříte peníze za novou podlahu a také čas ohledně toho všeho zařizování a tak podobně. Tento fakt si dobře uvědomovali i naši poslední zákazníci. Jednalo se o čištění podlah v trapzone aréně. Protože majitelce se podlaha zdála už zašlá a zanedbaná, tak se obrátila na nás. A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázali poradit. Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, veškeré nečistoty pustili už při použití první chemie.

Pro…

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Brno voskování, linolea k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy.

Proto…

Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. A to ocenila i naše klientka. Jsme rádi, že byla s naší prací spokojená a začala naše služby využívat i pro svou vlastní domácnost. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View