Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Vyše 20 rokov sa venujeme predaju bazénov  

Vyše 20 rokov sa venujeme predaju bazénov  

Bazén ako-taký môže pre niekoho predstavovať príliš náročnú investíciu do budúcna, ale pre náročného klienta je to pravé-orechové. Hodnota nehnuteľnosti sa nielen že výrazne zvyšuje, ale profesionálne vybudovaný bazén ulahodí vám, vášmu pohodliu i okoloidúcim.

Ak si túžite ľahnúť do vlastného luxusného bazéna, ktorý bude minimalisticky detailne prepracovaný – Bazénservis naplní vašu predstavu.

Pri luxusnom bazéne s keramickým obkladom je jediným riešením absolútny a dokonalý súlad s jeho interiérom. Tento bazén si väčšinou zaobstará náročnejší zákazník, ktorý si rád ladí doma detaily, ale aj klient, ktorý by chcel udávať trendy a pýšiť sa svojou záhradou. Výstavba luxusného bazéna je časovo náročná, ide o viacero procesov, ktoré vykonávajú špecializovaní pracovníci. I keď tento proces trvá dlhšie, výsledok stojí za to. Pracovníci zväčša začínajú budovaním železobetónovej vane z vodostavebného betónu, nanesenie hydroizolačnej stierky, a tiež vykonávajú 7 dní zátopovú skúšku, počas ktorej pracovníci Bazénservisu testujú nepriepustnosť vane. A až na záver, začnú lepiť keramické obklady, ktoré si vyberie zákazník. Luxusné bazény od Bazénservis sú v výnimočné, nie len vzhľadom ale aj svojim pohodlím.

Spoločnosť Bazénservis vám poskytne architekta, ktorý vám vypracuje návrh ako bude váš bazén vyzerať. Ak budete požadovať aj zastrešenie, tak architekt vypracuje projekt pre zastrešenie bazéna. Bazén treba chrániť nielen pred počasím, ale ide aj o istý typ pohodlia.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View