Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Léky mohou pomoct, když víte, jak je užívat

Léky mohou pomoct, když víte, jak je užívat

Nedávno jsme se s přítelkyní rozhodli opustit naše stálá zaměstnání. Už nás hrozně nenaplňovala. Byla to hotová otrava. Šéf byl protivný, a navíc nebyl schopen přijmout jakoukoliv kritiku. A teď máme na mysli tu hezkou – konstruktivní. Která by v pracovním kolektivu měla fungovat. Ale ono ne. On sám věděl samozřejmě všechno nejlépe. Přitom měl spíše jen štěstí, že firmu podědil po svém otci. Jméno zde nebudu zmiňovat. I když teď už mi samozřejmě onen člověk nic nemůže. S mojí přítelkyní jsme se právě seznámili ve staré práci. Bylo to tak, že jí šéf neustále vykládal nějaké nevhodné sexistické vtipy. Myslel si, jak je strašně vtipnej a nejhorší bylo, že ostatní kolegové to jen tiše trpěli. A jí se nikdo nezastal. šíření plísně

jak se zbavit plísněmetody odstraňování plísně

Já ho pak jednou přistihl…

Já ho pak jednou přistihl a zastal jsem se jí. Od té doby nás šéf neměl ještě více rád a dělal nám hrozné naschvály. Přitom šikana na pracovišti už je zakázána. O důvod víc pro nás se sbalit a odejít. Což jsme také udělali. Pak jsme si řekli, že si otevřeme něco vlastního. Jedna lékárna zrovna rozšiřovala své filiálky, tak jsme si řekli, proč ne. Koupili jsme starší prostory a vrhli se na renovaci. Hlavně jsme potřebovali udělat novou fasádu, která byla zasažena plísněmi. Měli jsme obavy ze šíření plísně. A tak jsme si objednali firmu, která se tvářila opravdu dobře. Vyplnili jsme formulář na jejich stránkách a odeslali jim ho. S požadavky, které jsme si přáli. Do pár hodin nám přišla odpověď i s návrhem na termín. Takže jsme už byli domluveni. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou – za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek.

etapy čištění fasád

Čištění fasád probíhá na několik etap…

Čištění fasád probíhá na několik etap. O čemž jsme se sami měli tu čest přesvědčit, když firma přijela. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Po této fázi už nebylo potřeba dávat novou fasádní výmalbu, ovšem i tu firma nabízí. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem LSG. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století. Životnost tohoto nátěru je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

jak udržovat fasády čisté

Navíc společnost nabízí…

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. Pracovníci posléze přijedou s váš problém osobně vyřešit. Určitě se s nimi nějak domluvíte, jsou to slušní lidé. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Což se nám velice zamlouvá, takže my jsme velice spokojeni. Firmu můžeme bez obav dále doporučit.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View