Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Kryštalizácia mramorových, kamenných podláh. Impregnácia, voskovanie, čistenie podláh hál, skladov, predajní, výrobných prevádzok, podzemných garáží Bratislava

Kryštalizácia mramorových, kamenných podláh. Impregnácia, voskovanie, čistenie podláh hál, skladov, predajní, výrobných prevádzok, podzemných garáží Bratislava

Zákazníkom spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., Bratislava mytie podlahy, ponúkame upratovaciu službu, ktorú je potrebné vykonávať po stavebnom upratovaní a po rekonštrukčnom upratovaní a odstrániť kvalitne cementové a vápenaté závoje. Pri tejto zákazke je mnohokrát potrebné všetko zrealizovať aj opakovane, kým nie je povrch čistý a bez prachu a zafarbenie. Nečistoty odstránime z akýchkoľvek prítomných vecí, ktoré sa nachádzajú vo vašom objekte. Čistíme nábytok, sklenené plochy, okná, výklady, koberce a iné. Pri po stavebných činnostiach je tiež potrebné vykonávať službu čistenie podláh strojovou metódou. Pri čistení podláh strojovou metódou používame kvalitné zásadité chémie. Ktoré sa líšia silou, ktorú vynakladajú na podlahu. Naši skúsení zamestnanci zvolia, podľa druhu podlahy, správnu chémiu, aby zaistili, že nebude podlaha nijako znehodnotená.

ošetrenie podlahy od profesionálov  skúsenosti s upratovaciu firmou špinavá podlaha od domácich maznáčikov

Čistíme tieto druhy podláh…

Čistíme tieto druhy podláh – marmolea, linolea, betónové a liate podlahy, kamenné podlahy, plávajúce podlahy a i. Sprvu je treba nechať dôkladne pôsobiť chémiu na nečistoty, ktoré sú hlboko v štruktúre a škárach. Následne všetko precízne a hĺbkovo vykefujeme kotúčovým strojom, ktorý disponuje 40 kilovú váhu a tak vynaloží tlak na podlahu a vykefuje nečistoty na povrch odkiaľ sú odsaté vysoko výkonným trojmotorovým vysávačom. Na kotúčovom stroji používame dva nástavce – držiak padov a silónový kefu. Pokiaľ je váha kotúčového stroja pri čistení nízka a nedarí sa nám dôkladne odstrániť nečistoty, tak možno pripevniť na jeho hlavu ešte 10 – 15 kilové závažie. Cementové a vápenaté závoja odstránime z podláh kyslou chémiou Kranzle, túto chémiu nesmieme použiť na podlahy z ušľachtilých materiálov, pretože by nenávratne poškodila ich vzhľad.

ako sa starať o podlahyšpinavá podlaha? už nikdy viacleštenie a impregnácia podlahy

Našim zákazníkom odporučíme zavoskovanie…

Našim zákazníkom odporučíme zavoskovanie podlahy priemyselným polymérom. Ktorý počas jedného roka chráni podlahu pred hlbším znečistením, poškriabaním a tiež funguje protišmykovo. Naša firma A SERVIS ponúka aj ďalšie upratovacie služby – hĺbkové, chemické čistenie kobercov strojovou metódou. Nárazové a jednorazové upratovanie domu, bytu, vily, rezidencie, kancelárie či firmy, upratovanie po stavbe a iných rekonštrukčných činnostiach. Upratovanie po maliaroch a remeselníkoch, čistenie, nano impregnácia markíz a žalúzií, umývanie výkladov.

podlaha - možnosti starostlivosťdokonalá čistotapodlahy, ľahké profesionálne čistenie

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View