Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Koberec opět jako nový. Čištění koberců Praha 10

Koberec opět jako nový. Čištění koberců Praha 10

Čištění alkoholu z koberců je vždycky noční můra. Sami jsme si to vyzkoušeli. Povedlo se nám totiž na koberec vylít whisky. A byl to snad trojitý panák, takže toho bylo vážně hodně. Skvrna byla velká a viditelná. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec to nešlo. Myslela jsem, že je to tím, že jsem na to doma neměla ty správné přípravky. Tak jsem šla do drogerie a nakoupila na to ty správné přípravky. Ale i ty byly k ničemu. Byly to naprosto zbytečně vyhozené peníze. Takže mi nezbylo nic jiného, než vyhledat pomoc nějaké úklidové firmy. Ale chtěla jsem někoho, kdo by měl opravdu dobré reference. Protože když už jsem do toho měla vrazit peníze, tak jsem chtěla, aby to nebyla promrhaná investice. Čištění koberců Praha 10.

kvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec

A netrvalo to dlouho a našla jsem…čištění koberců Praha 10

A netrvalo to dlouho a objevila jsem firmu čištění koberců Praha 10. Byly na ni jen samé pozitivní ohlasy. A tak jsem se rozhodla, že si koberce od nich zkusím nechat vyčistit. Dobrý dojem na mě udělali hned ze začátku. Protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a byli velmi ochotní. Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. A můj koberec byl po jejich práci jako nový, po whisky nebyla ani památka. Dezinfekce v koberci krásně provoněla nejen obývací pokoj, ale celý dům. Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Zaměstnanci jsou navíc…

Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou navíc velice milí, je s nimi úžasná domluva, jsou velice ochotní a pečliví. Takže když uvážím, jaký skvělý profesionální servis nabízejí, tak nemůže být řeč o tom, že by jejich služby byly nějak drahé. Navíc berou jakékoli zakázky, a to po celém území České republiky. Takže se nemusíte bát, že by vaši zakázku nepřijali. A skvělé je, že nabízí i spoustu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. Takže jak můžete sami vidět, zastanou toho opravdu hodně.

jak se zbavit skvrn na kobercipéče o světlý koberecjak umýt koberec

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View