Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Koberce ve studentském bytě. Tady se láme chleba. Čištění koberců, tepování sedaček Ostrava

Koberce ve studentském bytě. Tady se láme chleba. Čištění koberců, tepování sedaček Ostrava

jak vyčistit matraciPříběhy našich zákazníků jsou opravdu různé a my si je při úklidu, na který nás zavolají, rádi poslechneme. Jsme prvotřídní úklidová a čistící firma, která se kromě čištění koberců zabývá také odstraňováním graffiti, čištění oken, podlah a dalších povrchů. Všechny naše služby děláme co nejpečlivěji a pomocí nejmodernějších a nejkvalitnějších technologií, které jsou k dostání, mnoho z nich jsme si také vymysleli nebo zdokonalili sami. I to je důvod, proč patříme k těm nejlepším v oboru a to nejenom na českém trhu, ale také v zahraničí.

Koberce čistíme pomocí metody strojového čištění kotoučovým stojem. Tato metoda na rozdíl od extrakční metody koberec nejen, že úplně vyčistí důkladně do hloubky, ale nezanechá na koberci fleky, kterých se poté jenom špatně zbavuje. Minulý týden se na nás obrátila starostlivá matka vysokoškolské studentky, která ji i s manželem přijela navštívit a místo toho, aby si dali společně čaj a popovídali o životě, o životě povídali zatímco drhli spáry u kachliček v kuchyni. Tak nám to aspoň vyprávěla její dcera, když jsme u nich na studentském bytě čistili koberec. Na vysokou jsme šla hned po maturitě, jako většina jejích kamarádů ze školy.

 

Protože měli skvělou partu…

 

Protože měli skvělou partu už na střední, rozhodli jsme se, že půjdou bydlet společně. Našli si byt pro 6 lidí a jak sama řekla, ne nekončící tábor mohl začít. Jedinou maličkou chybičkou prý bylo to, jak vyčistit koberečkyže se v bytě docela špatně udržoval pořádek. Toho si všimla i maminka, když ji přijela navštívit a tak se pustila do práce. S kobercem si však nevěděla rady, a tak i když ho několikrát vysála, obrátila se nás. Zaměstnanci naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., přišli hned další týden a pustili se do práce. Skvrny jsme odstranili pomocí vysoce výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči. Je to asi 50 kilový stroj, který používá jenom pár firem v republice. Naše firma Čištění koberců Ostrava, je ale jednou z nich, protože kromě České republiky působíme taky v zahraničí.

A to v Rakousku, v Německu a na Slovensku. Většina firem u nás stále používá zastaralou metodu extrakčního čištění, která je na čištění velmi znečištěných koberců nevhodná. No vlastně je nevhodná na jakékoliv čištění koberců. Špínu jenom rozmaže a místo toho, aby ji odvedla ven z koberce a odstranila, pouze ji rozmyje a uloží do ještě spodnějších vrstev. Na první pohled se tedy koberec zdá čistý, ale opak je pravdou. Na druhou stranu metoda strojového čištění kotoučovým strojem funguje tak, že se čistící prostředky hloubkově zapraví do struktury samotného koberce a s pomocí výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči uklízeči odstraní nejenom skvrny od aktuální, ale také dlouho zašlou špínu. Jsme rádi, že studentky byly s naší prací spokojení a doufáme, že i maminka jedné z nich uvidí výsledek, až zase přijede na návštěvu.

Mountain View