Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Kníry a vousy jsou super. Ochrana fasád proti grafiti, čištění a mytí Praha

Kníry a vousy jsou super. Ochrana fasád proti grafiti, čištění a mytí Praha

Praha graffiti odstraňování Nedávno nás kontaktovali noví klienti. Ozvali se nám z barber shopu. To je místo, kde se starají s přepychem o pánské plnovousy či kníry. Otevřeli si ho v maloměstě a začalo s ejim dařit. Jenže někdo jim záviděl a zjevně chtěl zavařit. A tak se stalo, že jim někdo jejich barber shop posprejoval. Potřebovali tedy odstranit graffiti, a proto zavolali nás – Praha graffiti odstraňování. Domluvili jsme se tedy na termínu – za dva týdny. A SERVIS LIPKA se totiž specializuje na odstranění graffiti i jeho prevenci. jak na graffiti

Předtím, než se dostaneme k tomu, jak vše dopadlo, si vám dovolíme přiblížit postup naší práce při odstraňování graffiti. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky. Které jistě nikdo nechce na svém domě či v tomto případě barber shopu. Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu budovy antigraffiti ochranu. Ta totiž zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů.

 

Ze zkušeností již víme…

Praha graffiti odstraňování

Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách. A to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch. A to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplou jak na graffitivenkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice. Od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční.

A přesto i nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem. Po kterém všichni toužíme. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím se docílí toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Její funkčnost tak vydrží až šest let. Mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři většinou přestanou sprejovat v dané lokalitě. Jdou sprejovat jinam. Graffiti jsme odstranili a klienti byli spokojeni. Říkali, že nás všude jen doporučí.

Mountain View