Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Rozhodně jsme nechtěli přijít o klientelu

Rozhodně jsme nechtěli přijít o klientelu

V naší prodejně s koženým zbožím prodáváme hlavně kabelky a obuv. A protože naše produkty nejsou zrovna levné. Tak jsme se vždy i snažili, aby náš obchod vypadal stejně luxusně jako naše zboží. Protože dobrý prostor skutečně přidává na hodnotě produktů, které prodáváte. A platí to i naopak. A v poslední době se mi zdálo, že podlaha není v nejlepším stavu.

A bylo potřeba se o to postarat, protože to tak prostě nemohlo zůstat.  V úklidu jsme sice byli poctiví. Ale už to asi potřebovali více. A shodli jsme se, že bude nejlepší si na to najmout nějakou firmu. A nakonec jsme si vybrali Mytí Brno, lité stěrky. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce. Ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém s tím dojet až po deváté hodině večer, kdy bylo po zavíračce, takže jsme nepřišli o klientelu.

Vysvětlili…

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A kolegyně taky. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy.

Tímto…

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takž po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím. A protože jsem s nimi byla tak moc spokojená, začala jsem jejich služby využívat i pro svou vlastní domácnost. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View