Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Jak udržet vaši zateplenou fasádu čistou bez černé plísně i po pěti letech

Jak udržet vaši zateplenou fasádu čistou bez černé plísně i po pěti letech

Pracuji…

Pracuji v obchodě se společenskou módou, kde nemáme pouze šaty a obleky, ale i kostýmky, a tak podobně. A už nějakou dobu jsme s kolegy diskutovali o tom, že bychom si měli nechat vyčistit fasádu. Ale už ani nevím proč a neudělali jsme to a odkládalo se to. No a nedopadlo to jinak, než se tam udělala dokonce i plíseň. A bylo nám jasné, že mi to s našimi klasickými čisticími prostředky nevyčistíme, aby kdyby. A tak jsem se rozhodla se obrátit na nějakou firmu.  Ale žádnou sem neznala, tak jsme si sedla k internetu a hledala někoho, kdo by se o to postaral. A našla jsem tam specialisty  Praha mytí fasád a ti se o to dokázali postarat. Zavolala jsem jim, domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. Musím říct, že už jen komunikace s nimi na mě udělala dobrý dojem, protože vše proběhlo velice rychle. A díky jejich nátěru LSG mám od plísní už pokoj. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

 

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. A díky nátěru LSG aspoň máme jistotu, že naše fasáda bude už napořád v dobrém stavu. A firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. A určitě jsou stejně kvalitní jako jejich čištění fasád. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View