Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Jaké použít přípravky na čištění a impregnaci markýzy. Čištění zimních zahrad Brno

Jaké použít přípravky na čištění a impregnaci markýzy. Čištění zimních zahrad Brno

Pracuji…

Pracuji v knihkupectví a už jsme se usnesli, že opravdu musíme nechat vyčistit fasádu. Protože už byla vážně hodně špinavá. A co hůř, na jedné straně se dokonce udělala i plíseň. Takže se nemusím moc rozepisovat o tom, že jsme z toho nebyli nadšení, a že to muselo prostě zmizet.  A taky mi bylo jasné, že ani já a ani nikdo z kolegů to nezvládne vyčistit, tak bylo potřeba se postarat o nějakou úklidovou firmu. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem řemeslníky, firmu Čištění markýzy Brno.  A ti se o to postarali bez problému a musím vám ji všem vřele doporučit. Jejich protiplísňový nátěr je vážně senza. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Již velmi…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

 

Díky tomu…

Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Takže pokud máte problémy s plísní a nebo se jich obáváte, rozhodně vám doporučuji, abyste si ten nátěr nechali dát. Je to ta nejlepší alternativa. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View