Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

I lak na nehty se dá snadno odstranit s kotoučovým strojem

I lak na nehty se dá snadno odstranit s kotoučovým strojem

firmy na čištění kobercůKdyž dívka a kluk obývají stejný pokoj nedělá to dobrotu. U nás to byla stejné. Starší dcera prožívající pubertu a syn stále si hrající s legem. Samozřejmě, že škádlení a provokování bylo na denním pořádku. čištění koberců Brno

nabídka čištění koberců
Jednou se dcera rozhodla, že uspořádá dívčí párty. Nějak, ale nepočítala s tím, že má bratra. Ten to v jednu chvíli nevydržel a vběhl do pokoje plného dívek. Ozvalo se jen pištění a ječení a pak nadávání. To už jsem do pokoje došla také a viděla tu spoušť. Dívky se rozhodli, že si budou kolektivně lakovat nehty, takže měli všude vytahané otevřené lahvičky s lakem. Jak syn vběhl do pokoje většina dívek se vyděsila, upustila štětečky, převrhla lahvičky a na koberci se vytvořila sněť všemožných barev. Dcera už se to odstraňování pustila odlakovačem. Lak, ale jen více rozpatlávala do koberce.
jak vyčistit potahyOkamžitě jsem ji zastavila, slušně vyhodila dívky a pokusila se uklidnit děti, ale…jsou to děti. Odešla jsem do obývacího pokoje a s povzdechem dosedla na gauč vedle manžela. Ten jen zpoza knihy zvedl tázavý pohled. „Koberec vypadá jako omalovánky. Lak na nehty.“ Informovala jsem jej s dalším povzdechem.

jak vyčistit koberce hloubkově
„Takže zase A SERVIS?“ pravil naprosto klidně, načež jsem kývla. „Zařídím to.“ Ujistil mě a opět se vrátil k čtení.

 

 

Něco jako náš strážný anděl…

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno  je něco jako náš strážný anděl, co se týká koberců a podlah. Kdykoliv se stane nějaká pohroma oni dorazí a během okamžiku nás jí zbaví. Spolupracuje s nimi už dlouhou dobu, co jsme si pořídili děti dalo by se říct.

úklidová firma na čištění kobercůjak na skvrny na koberci
Další den už u nás zvonili naši oblíbení pracovníci. Pozdravili jsme se jako staří známí s v rychlosti jsem je informovala o stavu koberce. Historka je samozřejmě pobavila. (Už u nás zažili podobné situace.) Vynesli si do bytu kotoučový stroj a pustili se do práce. Která jako vždy dopadla naprosto výborně.
Kotoučový stroj pomocí svých kartáčů a prvotřídní chemie dostane z koberce nečistoty napovrch, kde se následně odstraní klasickým vysavačem. Skvrny od laku byly naštěstí čerstvé a proto až překvapivě snadno odstranitelné. Koberec byl stejný jako před tou pohromou a ještě lepší.
S výsledkem práce jsme byli jako vždy spokojeni. Vroucně jsme se s pracovníky rozloučili a ti se jen usmívali a poznamenali, kdy se zase uvidíme. Na to s manželem jen krčíme rameny. Než děti vystěhujeme bude to nejspíše ještě několikrát. čištění koberců Brno

moderní účinná chemieošetření kobercůjak ošetřit koberec

Mountain View