Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Hledáte něco účinného na vyčištění podlahy?

Hledáte něco účinného na vyčištění podlahy?

Zdravím, chtěla bych se zmínit o firmě, kterou jsem si najala na vyčištění podlah. My s manželem jsme byly v obýváku a naše děti si malovaly vodovkami u nich v pokoji. A když jsem je šla po nějaké době zkontrolovat, tak jsem myslela, že mě ranní mrtvice. Ony si totiž začaly malovat vodovkami i po podlaze. Neměla jsem vůbec tušení, co je to napadlo. Vážně by mě někdy zajímalo, kde se ty nápady v dětské hlavě rodí. Nevěděla jsem, co s tím mám dělat. Snažili jsme se to s manželem vyčistit, ale samozřejmě nám to bůh ví jak nešlo, některé části byly už navíc zaschlé. Začala jsem tak trochu propadat panice. Ale kamarádka mi řekla, ať si to nechám vyčistit od Praha, čištění šmouh z podlah, že odvádějí opravdu vynikající práci, že s nimi má vynikající zkušenost. Tak jsem si řekla, že to vyzkouším, protože jsem tu podlahu tak opravdu nechtěla nechat. A manžel souhlasil, že je to rozhodně lepší, než se s tím zbytečně trápit a nebo to tak nechat.

Kontaktovala…

Kontaktovala jsem je a domluvila se s nimi na datu práce a ostatních záležitostech. Líbilo se mi, že jakákoli domluva probíhala opravdu rychle. V daný den přijeli a pustili se do práce. Použili techniku strojové čištění a voskování pomocí kotoučového stroje. S jeho pomocí mi vyčistili nejen podlahy v celém domě. Ve stroji měli chemii určenou k čištění našich ploch s vodou. Když skončili, vše se lesklo a vonělo svěží čistotou. Všechny skvrny zmizely a podlaha vypadala mnohonásobně lépe než předtím. Co je ještě další skvělá věc, kterou mi nabídli hned po čištění, tak konzervování podlah jejich voskem. A ten vosk je vážně skvělá věc, protože se snadněji udržuje, protože se na ní tolik neusazuje špína, ale navíc vám i zajistí protiskluzový efekt.

Jediné…

Jediné, čeho se nesmíte leknout, je cena, která se prvně tváří, že je docela vysoká. Ale jelikož krásně čisté podlahy vydrží dlouho, vyplatí se to nakonec i finančně. Navíc ta technika a kosmetika také určitě není levná, takže se pak člověk té ceně nemůže divit. Žádná skutečná kvalita není zadarmo. Rozhodně je to věc, kterou nepovažuji za zbytečně vyhozené peníze. Proto všem tuto úklidovou firmu vřele doporučuji, protože z hlediska poměru cena a výkon se jedná o špičku ve svém oboru. Rozhodně jsem se na ně neobrátila naposledy, protože nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View