Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

I na sprejerské graffiti se dá vyzrát. Stačí si pořídit antigraffitový ochranný nátěr fasády. „Odstranění graffiti Brno“

I na sprejerské graffiti se dá vyzrát. Stačí si pořídit antigraffitový ochranný nátěr fasády. „Odstranění graffiti Brno“

Nikdy jsme nepochopili, co může někoho vést k tomu, že se těší z toho, že mu ničí majetek pomocí hnusným sprejerským nápisům a čmáranicím. Vypadá to ohavně, ale hlavně je to jen ubohý vandalismus, který může dělat radost opravdu jen chudákům, že to tak musíme říct. A proto se v naší úklidové firmě Graffiti Brno, čištění, nezabýváme jen úklidovými službami, ale i odstraňováním graffiti, abychom tak mohli pomoci lidem, kterým nějaký hlupák majetek graffiti znehodnotil.

A s tím nabízíme i speciální program – prevenci proti sprejerskému vandalismu. A tu zajišťuje náš antigraffitový ochranný nátěr AGO. Je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC.

A jako…

A jako jediní v České republice garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr. Který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Jestliže provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů.

Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam.   Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme. Tak vždy zdarma na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali.

Takže…

Takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. Naší poslední zakázkou bylo odstraňování graffiti z vchodu do antikvariátu. Paní docela naléhala na co nejdivější možný termín, který jsme jí poskytli, a když jsme ten vchod viděli, chápali jsme proč. To graffiti bylo prostě neskutečně odporné.

Odstranili jsme jich už hodně, ale tohle by se klidně mohlo umístit na příčce prvních deseti nejhnusnějších výtvorů, se kterými jsme se setkali. Ale bylo čerstvé, takže našim zaměstnancům nedělalo problém jej odstranit. Na majitelce antikvariátu bylo vidět, jak jí spadl doslova graffitový kámen ze srdce. Díky naší práci je její pracoviště opět v pořádku, z čehož má radost nejen ona, ale samozřejmě i my. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View