Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Graffiti a Hip hop, sprostá a neurvalá kultura mladých ztroskotanců v Praze. Nemají co říct, tak ničí

Graffiti a Hip hop, sprostá a neurvalá kultura mladých ztroskotanců v Praze. Nemají co říct, tak ničí

O odstraňování…

O odstraňování graffiti jsem se začala zajímat až v ten moment, kdy se graffiti objevilo na zdi u vchodových dveří mého kosmetického salonu. A samozřejmě mě to dopálilo. Protože to vypadalo hrozně. A každý, kdo provozuje nějaký podnik, tak ví, jak graffiti dokáže odlákat nové zákazníky. A když nabízíte služby, které se týkají vzhledu, tak to platí dvojnásobně. Protože takové služby nemohou probíhat na místě, kterého se zákazník štítí. Takže bylo potřeba se o to nejrychleji postarat. Říkala jsem si, že bych to jen nechala přetřít barvou, ale na internetu jsem se dočetla, že to není řešením, protože prý graffiti pod barvou prosívá. Takže jsem si sedla k internetu a hledala takovou firmu, která by s tím měla opravdu zkušenosti a měla bych u nich alespoň nějakou záruku, že by to mohlo jít dolů. A všichni na internetu vychvalovali úklidovou firmu Čištění fasád od graffiti, že prý graffiti odstraňuje opravdu spolehlivě.

 

Ověřila jsem si…

Ověřila jsem si to hned na několika diskuzích. Na nic jsem teda nečekala a ihned jsem je kontaktovala. Byla jsem ráda, že mohli přijet už hned za tři dny. Úspěšnost odstranění graffiti prý závisí i na tom, jak rychle se odstraňuje potom, kdy vzniklo. Pustili se do práce a já byla opravdu nadšená, protože se jim povedlo ho odstranit. Tedy víceméně, ale ten zbytek, co byl stále vidět, přetřeli barvou. Potom už nebylo skutečně vůbec nic poznat. Pokud byste tedy zeď nezkoumali s lupou. Pak mi řekli, že nabízí i antigraffitový nátěr AGO. Mají takový program, že pokud se na vašem domě graffiti objeví a máte tento jejich ochranný nátěr, tak vám ho do 14 dnů přijdou odstranit. Takže jsem si ten nátěr od nich nechala dát, protože jsem chtěla mít jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví.

 

Znovu…

Znovu už bych toto celé absolvovat nechtěla. Ne, že by se mi s firmou špatně spolupracovalo, to samozřejmě ne. Ale je to stres, když se to na vaší zdi objeví a vy nevíte co s tím. Nemůžu nic jiného, než tuto firmu a její službu odstranění graffiti všem vřele doporučit. Protože s ní mám ty nejlepší zkušenosti a určitě se jedná o investici, která se vyplatí. Snad nikdo nechce mít zničený dům tímto ubohým vandalismem. A člověk si pak i ušetří spoustu starostí. Není to jen o penězích. Proto ten nátěr všem moc doporučuju. Tato firma navíc nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, které jednou také určitě vyzkouším. A skvělé je, že jejich služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se někdo uplatní i v zahraničí, je to pro mě určitá záruka, že jsou skutečně dobří. A jsou, sama jsem si to ověřila. Za mě má tato firma plný počet bodů. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Mountain View