Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Graffiti se zbavíte elegantně díky prvotřídnímu nátěru

Graffiti se zbavíte elegantně díky prvotřídnímu nátěru

Na cukrárně ve městě se před několika měsíci vyřádila nějaká banda vandalů. Nasprejovali nám tam nějaké klikyháky a nesmysly, které byly místem i vulgární. To jsme si nemohli nechat líbit. Hned jsme sháněli někoho, kdo nám pomůže se těchto ohavností zbavit. Na internetu jsme hledali dlouhé hodiny a našli jsme hned několik firem. Ty slibovaly rychlé vyčištění, ale nejvíce se nám zamlouvala služba Mytí oken Praha. Důvodem bylo to, že jsme našli hodně pozitivních recenzí na jejich jednání i služby. To nás přesvědčilo. Když jsem do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. volala, tak jsem se dohodla s moc příjemnou paní nebo slečnou na dni, který nám nejvíce vyhovoval.

cena odstranění graffitiodstranění graffiti z fasádyodstranění graffiti z betonu

Přesně na čas…Mytí oken Praha

Přesně na čas, který jsme si domluvily, dojel tým pracovníků. Měli všechny prostředky a techniku s sebou, od nás nic nepotřebovali a my jsme se mohli věnovat cukrařině a našim zákazníkům. Byli jsme všichni zvědaví, jak si s graffiti poradí. Nikdo ale nečekal takový výsledek. Vše bylo pryč, fasáda čistá a dokonalá. I když jsme přistoupili blíže, nemohli jsme určit, kde se před tím graffiti nacházelo. A jak toho firma A SERVIS docílila? Nejprve graffiti odstranili speciálním přípravkem. Až tam zbyl opravdu jen hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou. Tu barvu si předem namíchali. A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví.

odstranění graffiti z cihelochrana před graffitiantigraffitová ochrana

Pokud stěna není chráněna…

Pokud stěna není chráněna tímto nátěrem, pak je účinnost odstranění jen 60 až 90 procent. Na některým místech ale zůstávají stíny, které prostě nelze odstranit. Takže se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Nechali jsme si nátěr nanést i na ostatní stěny, abychom byli chránění. A aby příště, kdyby tedy nějaké příště bylo, se graffiti odstranilo se 100 procentní účinností. Ovšem ještě před tím, než firma nanesla nátěr AGO, tak aplikovali na stěnu jednorázový nátěr Bellizoni, který právě docílí toho, že je ochrana zachována a vydrží dokonce až 6 let.

Jsem ráda, že jsme firmu objevili. Nedokáži si představit, že bych ty graffiti viděla na fasádě ještě o den déle. Firmu A SERVIS můžu po této zkušenosti jen doporučit. Jsem si jistá, že s ní budou všichni další klienti tak spokojeni, jako my v cukrárně. Zase se těšíme do práce, protože nás nestraší škaredá fasáda. Pokud chcete o firmě vědět více, tak si pročtěte jejich stránky. Mají vše hezky a přehledně napsáno.

AGO na všechny povrchyrady jak odstranit graffititipy jak odstranit graffiti

Mountain View