Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Graffiti nepatří nikam. A už vůbec ne na fasádu zoologické zahrady

Graffiti nepatří nikam. A už vůbec ne na fasádu zoologické zahrady

Pracuji…

Pracuji v zoologické zahradě, protože jsem vždycky měla blízko ke zvířatům. A jednou se nám tam přihodila velmi nepříjemná věc. Někdo nám fasádu u vchodu v noci posprejoval. A když vám někdo na vchod zoologické zahrady sprejem namaluje lva, alespoň to připomínalo lva s dýkou v hrudi, tak je to opravdu ohavnost. Takže bylo potřeba se o to postarat co nejrychleji. Protože která zoologická zahrada by si tam něco takového nechala? Bylo to odporné. Sice tam máme kamery, ale stejně z ní nebyla nejmenší šance poznat viníka. Takže jsme hledali někoho, kdo by se o to postaral. Několik kolegů totiž říkalo, že pouhé přemalování to určitě nevyřeší. Ale protože jsme nikdo s žádnou firmou neměli zkušenosti, která by se zabývala odstraňováním graffiti, museli jsme se spolehnout na internet a na internetovou diskuzi Graffiti na fasádě.  Ale přineslo to své ovoce.

 

Našli jsme…

Našli jsme tam firmu s výbornými referencemi. Jde o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i odstraňování graffiti. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. Sice ta firma byla o něco dražší, ale shodli jsme se, že bude rozhodně lepší si připlatit, aby to dopadlo opravdu dobře. Nechtělo se nám investovat do něčeho, co by nemuselo dopadnout dobře. Tak jsme vsadili na ty kladné recenze. Byli jsme moc rádi, že k nám mohli přijet už za týden a nemuseli jsme na to čekat třeba měsíc. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky.

 

Takže…

Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Firmu A SERVIS musím opravdu vychválit. Nejen za spolehlivou a dobře provedenou práci, ale také za její zaměstnance, kteří jsou velmi šikovní a hrozně moc ochotní. Jsou to skuteční profesionálové, na které je prostě spolehnutí. Celkově jsme se vším hrozně moc spokojení – práce byla odvedená skvěle, zaměstnanci jsou moc milí a nemusíte čekat moc dlouho, než k vám přijedou, domluva je s nimi rychlá, takže všechna kritéria, která bych u kvalitní firmy očekávala, splňují. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nedivíme se, že jsou žádaní i v zahraničí, protože odvádí vážně skvělou práci. A proto je všem moc doporučujeme.

Mountain View