Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Frekvenčné meniče od VYBO Electric sú zárukou kvality

Frekvenčné meniče od VYBO Electric sú zárukou kvality

Frekvenčný menič je zariadenie, ktoré zabezpečuje zmeny kmitočtu, čím umožňuje plynulú reguláciu otáčok asynchrónnych motorov, a to konkrétne všetky troch fáz – rozbehu, dobehu a zmeny otáčok. Moderné frekvenčné meniče od VYBO Electric sú vhodné do širokého spektra prevádzok rôznych typov. Pripravili sme pre vás prehľad kvalitných frekvenčných meničov od VYBO Electric.

Prečo sa oplatí investovať do frekvenčného meniča?

Frekvenčné meniče svojou činnosťou veľmi efektívne prispievajú k celkovej energetickej úspore v rôznych priemyselných prevádzkach. Pomocou frekvenčného meniča je možné účinne znížiť prúdové a napäťové špičky a tiež dosiahnuť nižší záberový prúd. Popri energetickej úspore sa frekvenčný menič dokáže postarať aj o zníženie miery opotrebenia mechanických dielov elektromotorov.

Aké frekvenčné meniče od VYBO Electric sú na výber?

Ako sme už v úvode spomenuli, frekvenčné meniče od VYBO Electric sú vhodné pre rôzne priemyselné prevádzky od štandardných až po ťažké industriálne prevádzky s náročnými podmienkami.

Pre štandardné priemyselné prevádzky sú ideálnou voľbou frekvenčné meniče radu A550, ktorých výhodou je jednoduchá montáž a aj následná obsluha. Ide o kvalitné frekvenčné meniče s viacerými bezpečnostnými prvkami a schopnosťou pracovať na výstupnej frekvencii až 400 Hz.

V prípade, ak vyberáte frekvenčný menič pre náročné prevádzky, ideálnou voľbou bude produktový rad V800. Vyznačujú sa vektorovým riadením a schopnosťou práce na výstupnej frekvencii až 3200 Hz.

Pre ťažké priemyselné použitie je možné siahnuť po frekvenčných meničoch V810, ktoré sú vhodné aj do externých inštalácií. V ponuke frekvenčných meničov VYBO Electric sú aj meniče určené pre extra prašné a mokré prevádzky s krytím IP66. Tento typ meničov je odolný voči prachu, vode a vlhkosti.

Vo VYBO Electric vám radi pomôžeme s výberom frekvenčného meniča, máme tiež množstvo skúseností s ich nastavovaním a bonusom je aj možnosť online konzultácií v prípade problémov.

Mountain View