Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Fasáda chráněná před plísněmi se vyplatí

Fasáda chráněná před plísněmi se vyplatí

Pokud…

Pokud zvažujete čištění fasády, tak vám doporučuji, abyste se obrátili na nějaké specialisty, protože vyčistit fasádu není nic jednoduchého. A protože na internetu najdete hodně firem, tak bych vám některé specialisty chtěla doporučovat. A těmi profesionály jsou zaměstnanci z úklidové firmy. Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se nebezpečné plísně udělají prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. A fasáda naší prodejny s obuví už vypadala zle. A když se na ní začala dělat i plíseň, bylo potřeba jednat. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu.  V koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr.

 

A díky…

A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se si ten nátěr dát dovnitř naší prodejny, abychom měli jistotu, že zeď bude v pořádku všude a po všech stránkách. Takto máme totiž jistotu, že několik let problémy s plísněmi opravdu nebudeme muset řešit. Pro více informací o službách této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky, protože nabízí celou řadu dalších úklidových služeb a patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a všech skelných povrchů a odstraňování plísní a graffiti. A vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View