Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

A dozvěděli jsme se, že se vám opravdu udělá raz dva.

A dozvěděli jsme se, že se vám opravdu udělá raz dva.

Čištění plísní je pěkně náročnou záležitostí. A mluvím z vlastní zkušenosti, protože věřte mi, je to dřina a stejně pak nedosáhne výsledků, o jaké se tolik snažíte. A ztratíte tím spoustu času a mnohdy i peněz. Proto je lepší to svěřit profesionálům. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. My jsme si chtěli vymalovat fasádu naší prodejny s kadeřnickými potřebami. Přece jen naše zboží souvisí s hezkým vzhledem, takže bylo potřeba, aby to tak u nás i vypadalo. Jenže vnější zeď byla natřená na bílo, takže na ní špína byla opravdu vidět a tragédií bylo, že na ní byla i plíseň. A s tím se už opravdu muselo něco udělat. A lidé z Čištění zateplené fasády Brno nás tohoto problému zbavili. Jejich pracovníci postupují následovně. Na místo napadené plísní nejdříve aplikují běžný desinfekční prostředek.

Po…

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom nanesou nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Plíseň vám může vzniknout hned několika způsoby. A dozvěděli jsme se, že na fasádě se vám opravdu udělá raz dva. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech se objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Tento problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle, jemně strukturovaná omítka cca 2,5 mm / milimetru/ a to je jeden z hlavních problémů.

Na…

Na severní, nebo západní straně nesvítí, nebo nesvítí tolik sluníčko a tato omítka je stále vlhká. Tato vlhkost se ani nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál, tvárnice, cihly, siporex, a další/, který si umí vlhkost nasát a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně. A kde se objeví plísně, tam se jich už nikdo nezbaví. Ale díky nátěru LSG bude naše fasáda chráněná nejen před plísněmi, ale i před ostatními nečistotami, jako je městský spad, prach a tak dále. Je to skutečně nejlepší způsob, jak můžete vaši fasádu ochránit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View