Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Domluva s nimi byla bezproblémová

Domluva s nimi byla bezproblémová

Vlastním manikérské studio a už nějakou domu jsme si i s mými zaměstnanci říkala, že fasáda už na tom není opravdu dobře. Byla totiž nejenom špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň, a to už byl opravdu problém. Protože něco takového opravdu dokáže odradit zákazníky. Takže bylo potřeba na to najmout nějaké odborníky. A jedny jsme našli a všem bychom je chtěli doporučit. Jedná se o zaměstnance Čištění fasády Praha. A tato firma má opravdu široké pole působnosti.

Nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už je na světě. A proto je lepší si pořídit LSG jako prevenci. Naštěstí zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi.

Díky jejich nátěru je naše stěna v naprostém pořádku. A to už opravdu velmi dlouho. Proto tuto firmu všem moc doporučuji. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky.

Určitě…

Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A i zaměstnance musíme vychválit. Jsou velice milí a ochotní a spolupracovat s nimi byla opravdu radost. Domluva s nimi byla taky bezproblémová. Proto je moc doporučuji. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. A určitě vyzkoušíme i jejich další služby. Protože naše podlahy by si už taky zasloužili pořádně vyčistit.

A víme, že když se toho chopí tato firma, tak to perfektně dopadne, protože určitě všechny jejich služby budou stejně tak kvalitní jako jejich čištění fasád. Takže ať už poptáváte jakoukoli z úklidových služeb, tak tady jsme opravdu na správné adrese. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Mountain View