Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Domácí sirup

Domácí sirup

Každé léto vyrábím několik druhů domácích sirupů. Ty pak převážně rozdávám dětem. Jsem ráda, když mají vnoučata zdravé limonády a ne ty kupované, plné konzervantů a umělých sladidel. V červnu, kdy ještě není zralé ovoce, jsem dělala sirup z květu černého bezu a máty. Máty samozřejmě vypěstované na zahrádce, ne kupované. Když  vím, že přijdou děti nebo vnoučata na návštěvu, vše co jim chci dát, nosím do předsíně na nízkou skříňku. Tak mám jistotu, že na nic nezapomenu. Tentokrát jsem si nachystala i sklenice s bylinkovými sirupy. Ale tentokrát se stalo, že se moji pejskové začali honit po domě a jednu láhev s mátovým sirupem shodili. Láhev praskla a sirup se vsákl do koberce. Několikrát jsem koberec čistila, ale nějak jsem nebyla se vzhledem koberce spokojená. Sousedka mi poradila, ať si nechám koberec vyčistit od firmy tepování čalounění Brno. Koberce prý čistí strojem s rotačním kartáčem a mají skvělé saponáty, které vše vyčistí. To není jak saponát ze supermarketu.

rady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberec

Ještě jsem se radila…

Ještě jsem se radila s dcerou, ta mi slíbila, že se na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. podívá na internetu a případně ji objedná. Firma měla skvělé recenze, a tak se ke mně domů dostavil pracovník této firmy. Opravdu koberec dlouho čistil za pomocí kotoučového stroje. A pak ho pomocí vysavače se speciální štěrbinovou trubicí úplně zbavil vlhkosti. Byla jsem ráda, že nebude několik dní vlhký. Když byl koberec vyčištěný, vypadal úžasně, jako nový. Už se nikdy nebudu trápit ručním kartáčováním. Jejich metoda čištění pomocí stroje je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Navíc jejich kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje od alergenů a roztočů. Při vysoušení dojde k nabytí původního objemu koberce. Koberce potom prostě vypadají jako nové.

jak se zbavit skvrn na kobercičím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Zaměstnanec byl příjemný…

Zaměstnanec byl příjemný a navíc mi vysvětlili, v čem spočívá jejich výhoda v čištění strojovou metodou oproti extrakční metodě, na kterou na trhu taky můžete narazit. Nanesení chemie na povrch koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců.  Chemie nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování, a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky. Nicméně přesně takhle extrakční metoda funguje. Proto je mnohem lepší si připlatit za důkladné strojové čištění, protože extrakční čištění neudělá tu službu, kterou požadujete. Firma A SERVIS taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete některou z nich, čištění podlah, čalounění nebo mytí oken, můžete se s klidem na tuto firmu obrátit. Své služby nabízejí po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

péče o světlý koberecjak umýt koberecčištění koberců s vysokým vlasem

Mountain View