Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Dôležité sú aj bezpečnostné opatrenia

Dôležité sú aj bezpečnostné opatrenia

 

 

 

 

Firma sa predovšetkým venuje umývaním okien vo výške a zákazníkom na slovenskom trhu a v zahraničí ponúka kvalitné služby. Službu umývania okien a čistenie markýz realizujeme vo výškách a pre také situácie vlastníme kvalitnú a bezpečnú techniku, s ktorou pracujú naši odborne preškolení zamestnanci, ktorí sú preškolení podľa nariadenia vlády a podľa § 134 odst. 2 a podľa § 134 č odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. vo znení zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci na pracovisku s nebezpečím pádov z výšky alebo do voľnej hĺbky. Využíváme techniku zlaňovania a za pomoci speleologickej techniky a horolezeckej techniky a v takých miestach, kde je prístup od budovy dostatočný, používáme vysokozdvižnú plošinu či hydraulické rameno. Techniku, ktorá je pevná, využíváme najradšej, pretože nám umožňuje robiť prácu rýchlejšie, kvalitnejšie a bezpečnejšie.

 

Umývanie okien robíme technikou suchého leštenia, to znamená, že nepoužívame žiadné leštidlá. Okno kvalitne umyjeme čistým rozmývakom, a potom použijeme suchú 100% bavlnenú tkaninu a sklenenú plochu vyleštíme. Technikou suchého leštenia zaistíme nielen dlho trvajúci lesk, ale tiež nevyrazia   na povrch ťahy a kruhy po leštení, ktoré nám spôsobovali použité leštidlá. Kvalitne a bezpečne odstráníme akékoľvek zatvrdnuté nečistoty z vašich okien – fólie, reklamné polepy, tmely a silikóny.

 

Na zatvrdnuté nečistoty používame korundové žiletky, ktoré v žiadnom prípadě nepoškodia povrch skla a nepoškriabeme ich, pretože vieme s týmito žiletkami odborne zaobchádzeť. Jedna z mnohých služieb, ktorú naša společnosť ponúka je aj čistenie markýz. To ponúkame ako samostatnú zákazku, ale tiež čistenie markýz realizujeme spolu s umývaním okien. Látkové markýzy čistíme strojovou metódou čistenia, pri ktorej použijeme chémiu BOSCH RTS, kotúčový stroj GHIBLI a vysoko výkonný vysávač AS 59 a tým odsajeme vykartáčované nečistoty a prebytočnú vlhkosť. Plastové markýzy umývame spôsobom, ktorý používame aj pri umývaní okien a výkladov a je teda výrazne jednoduhšia a časovo menej náročná, než je to u látkových markýz, pretože sa agresívne mestské spady nedostanú hlboko do štruktúry. Spoločnosť ponúka kvalitné upratovacie služby, ktoré využíva už mnoho významných zákazníkov – po stavebné a po rekonštrukčné upratovania bytov, domácností, firiem a kancelárií, upratovania po maliaoch či remeslníkoch, strojové čistenie a tepovanie kobercov, strojové čistenie a voskovanie podláh.

Mountain View