Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Díky zakonzervované podlaze voskem vytvoříte protiskluz

Díky zakonzervované podlaze voskem vytvoříte protiskluz

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. A i to je velice důležité. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. Věřte mi, z vlastní zkušenosti vím, o čem mluvím. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí Garáže Brno, čištění podlah.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po Pracuji v dětské nemocnici a naše podlaha se nám nezdála být už v úplně dobrém stavu. Hlavně jsme měli pocit, že začíná tak trochu podkluzovat, a to byl opravdu velký problém A proto jsme se obrátili na tuto firmu. A ta nám to pomohla celé vyřešit. Podlahu perfektně vyčistili, a poté vše zakonzervovali voskem. A o tom bych se chtěla více rozepsat.

Opravdu…

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. A to si náš úklidový personál velice pochvaluje. Byli jsme s nimi moc spokojeni, rozhodně bychom neměnili. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. Já se na ně začala obracet i s čištěním podlah a čištění ve své vlastní domácnosti. Trávím v nemocnici hodně času, takže už mi doma nezbývá tolik času na úklid a podobně, takže si takto od nich ráda nechám vypomoci. Je to pro mě rozhodně to nejlepší řešení.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View