Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Díky strojovému čištění se svých koberců nemusíte vzdát

Díky strojovému čištění se svých koberců nemusíte vzdát

S manželem…

S manželem jsme vždycky chtěli velkou rodinu, a tak bydlíme ve velkém domě a máme šest dětí. A udržovat pořádek se šesti dětmi není skutečně žádná sranda. A po čase ty koberce začaly být opravdu hodně špinavé a některé fleky už se mi nedařilo vyčistit. Ale vyčistit jsme to museli, protože jsme nechtěli mít problémy s majitelem. Nebydleli jsme totiž ve vlastním domě, ale v podnájmu a nechtěli jsme moc investovat do nábytku, protože jsme si šetřili na vlastní dům. Ale vyčistit nám to prostě nešlo a bála jsem se na to vzít hrubý kartáč, protože jsme se bála, že bych ten koberec mohla nějak poškodit. A tak jsme se shodli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale žádnou jsme neznali, tak jsme byli odkázaní na internet. A že jsme toho přečetli opravdu hodně. Nakonec jsme se rozhodli pro specialisty Praha 4, praní koberců.

 

Byli…

Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění, se kterou mám sama velmi špatné zkušenosti, když jsem ještě bydlela s rodiči. A navíc měli hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musím za sebe i už manžela říct, že odvedli vážně perfektní práci. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům, protože bylo třeba, aby přišli, až bude aspoň jeden z nás z práce doma a nechtěli jsme si kvůli tomu brát volno. A do víkendu se nám to cpát také nechtělo, protože to si každý přivyděláváme i jinde. Tak se nám jejich služba líbila, že jsme ji doporučili všem naším známým, kteří ji už používají taky. Protože nikdo z nás by nedosáhl při čištění takových výsledků, které je A SERVIS schopen vykouzlit.

 

Navíc…

Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi vynikající domluva. Paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.  Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání jsme nečekali. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. A navíc nabízejí i řadu dalších služeb, takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně. Jistě budou vynikající všechny jejich služby. Své služby nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou opravdu žádaní. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View