Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Díky profesionální firmě jsem se nestala otrokem vlastní domácnosti

Díky profesionální firmě jsem se nestala otrokem vlastní domácnosti

Nepovažuji se za žádnou fiflenu a podnikatelskou paničku. I když by to mnozí o mně řekli, byť mě neznají. Mám za muže úspěšného podnikatele v automobilovém průmyslu, a tak v mnoha ohledech jsem si mnoho činností okolo domu a zahrady mohla odpustit. Sem tam si zadám profesionální údržbu domu i pozemku a velmi se mi ulevilo. Mohu se soustředit na vlastní práci. Nestala jsem se tak otrokem vlastní domácnosti, což tak bývá. A popravdě se mi to nelíbí. Když jsem zjistila, že jsou lidé, na které se mohu spolehnout, nic mi nebránilo v tom, abych jejich služby i využila. Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost ze službou Okna Praha 10, mytí, která se již pár let stará o to, že máme v domě krásně udržované podlahy, koberce, sedačky, ale také okna. A právě o mytí oken bych se zde chtěla zmínit, jelikož si myslím, že zrovna tuto činnost by si mohl snadno každý ušetřit.

Jejich…

Jejich technika je mnoha léty a spokojeností mnoha zákazníku ověřená. A zároveň dost unikátní. Já osobně jsem se s takovým přístupem setkala pouze u této firmy. Okna nejdříve důkladně očistí a odmastí, včetně rámů a parapetů. Nikdy k jejich práci nepoužívají leštící přípravky. Skleněnou plochu nechají proschnout a následně leští prosklené části na sucho čistou bavlněnou plenou. Ono se to nezdá, ale výsledek je oproti leštidlům zcela markantní. Očividně je leštění na sucho náročnější na provedení, ale zato nezůstávají na sklech nevzhledné šmouhy. Nemůžu si tuto techniku vynachválit. Sama bych se do toho již ale určitě nepouštěla. Zvláště když mám k dispozici tak šikovné pracovníky. Doporučuji využít i jiné jejich služby. Výborná věc je například odstraňování nedovolených polepů, fólií, samolepek z oken. Zůstatky odstraňují pomocí speciálních úklidových žiletek, které zaručí to, že se povrch nepoškodí. Je to skutečně věda. Když mi ukazovali, jak jsem jednou při svém neodborném strhávání samolepky poškodila sklo, došlo mi, že tady sranda přestává.

Takto…

Takto si skutečně během chvilky můžete zničit okno za desetitisíce. A to už si pak pořádně rozmyslíte, jestli na to s tou žiletkou půjdete sami. Věřte mi.  Další skvělou možností je mytí oken ve výšce. Ve výšce mytí a čištění oken A SERVIS provádí pomocí horolezecké a slaňovací techniky nebo hydraulických ramen montážních plošin. Technické vybavení a vše potřebné na umytí oken a jejich těžko dostupných míst si sami zajišťují a vždy volí to nejúčinnější, přesto nejlevnější možné technické řešení. Díky tomu jsou jejich služby za rozumné ceny. Na práci, kvalitních přípravcích a strojích však nešetří. To obavu mít nemusíte.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View