Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Díky nanoimpregnaci vám nečistoty na oknech už nikdy nebudou dělat starosti

Díky nanoimpregnaci vám nečistoty na oknech už nikdy nebudou dělat starosti

S manželem jsme se už dlouho chtěli přestěhovat do nového bytu, a když byl dům s novými byty konečně hotov, bylo možné se nastěhovat. Bylo skvělé, že byt nepotřeboval rekonstrukci, všechno bylo hezky zařízené podle představ. Jen upřímně čistota oken nebyla vůbec podle našich představ. A protože jsme si vybrali byt v nejvyšším patře kvůli výhledu, tak jsme se rozhodně ani jeden nechtěli pouštět do jejich mytí. Proto jsme si řekli, že bude nejlepší, když si na to zavoláme nějakou úklidovou firmu. Tak jsme si sedli k internetu a hledali někoho, kdo by se nám líbil. A rozhodli jsme se pro úklidovou firmu. Sice jsme ji neznali, ale se žádnou jsme neměli zkušenosti, takže jsme někoho vyzkoušet stejně museli. A tato měla na internetu aspoň hodně dobré reference.


Zavolali…

Zavolali jsme jim, slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná. Což bylo to, po čem jsem prahla asi nejvíce, abych i následně měla s okny co nejméně práce, protože pouhé jedno hezké umytí oken by můj celkový problém asi jen tak nevyřešilo. Takže od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemám takovou práci, takže jsem jim za tohle opravdu hodně vděčná. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den.


Byli…

Byli velice milí a profesionální, jejich chování se nedá nic vytknout. Tímto můžu službu okna čištění jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci. Super je, že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na čištění koberců, protože ty po řádění našich dětí také potřebují trochu oživit. Vlastně hodně, takže to nebude trvat dlouho, než se jim zase ozveme. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že je firma opravdu dobrá, když se dokázala probojovat i na mezinárodní trh. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Jsme si jisti, že s nimi budete spokojeni tak, jako jsme byli i my. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View