Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Čištění prosklených ploch, oken, fasád a výloh ve výšce

Čištění prosklených ploch, oken, fasád a výloh ve výšce

Pracuji…

Pracuji jako vedoucí v prodejně s dražší přírodní kosmetikou, a protože náš řetězec si opravdu zakládá na hodně dobrém jméně, tak u nás musí vždy vše vypadat na jedničku. A naše fasáda už na jedničku vážně nevypadala. Spíš tak na horší čtyřku. Byla totiž nejenom špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň. A muselo to neprodleně zmizet. Ale taky nám bylo jasné, že mi to s našimi klasickými čisticími prostředky určitě nezvládneme. Byli na to prostě potřeba profesionálové. A těmi jsou zaměstnanci z pražského podniku Výlohy Praha, mytí. A ráda bych se o ní zmínila, protože s ní mám skvělou zkušenost. Nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Již velmi…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy.

 

U buněk…

U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Domluva s nimi byla taky bezproblémová. Proto je moc doporučuji. I cena mi přijde v pořádku. Není to sice nejlevnější firma, ale z hlediska poměr cena výkon je to skutečně to nelepší firma, na kterou se můžete obrátit. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Určitě s nimi budete spokojeni tak jako my. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View