Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Plísně odstraňujte pečlivě, jinak by se mohly zase vrátit. Čištění plísní Praha. Nátěry proti plísním

Plísně odstraňujte pečlivě, jinak by se mohly zase vrátit. Čištění plísní Praha. Nátěry proti plísním

Před půl rokem jsme si s manželkou koupili dům. Chtěl jsem provést úpravy některých pokojů a začal jsme s tím, který sousedí s koupelnou. Zajímavé bylo, že se v místě, kde vede přívod studené vody a odtok z pračky, ukázala plíseň. Plíseň nebyla po celé délce trubek, pouze v jednom místě o délce asi 20 cm. Samozřejmě, že to všechno bylo způsobené protékáním trubky.

Překvapilo mě,…čím odstranit plísně

Překvapilo mě, že se předchozí majitel neobtěžoval cokoli v tomto ohledu podniknout, asi mu plíseň nevadila. Nám ale vadila hodně. Manželka je lékařka a neustále k ní chodí lidé s nejrůznějšími reakcemi na plísně. Ze své praxe dobře ví, že s plísněmi si není radno zahrávat. Proto se pro nás odstranění plísně v novém domě stalo prioritou a hledali jsme způsob Čím odstranit plíseň.

Jelikož nemám dostatečné znalosti a zkušenosti s odstraňováním plísní, pustil jsem se pouze do oprav protékající trubky a k likvidaci plísní jsme si už pozvali odborníky. Známí nám vřele doporučovali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., a tak jsme ji tedy oslovili.

Spolupráce…

zdraví škodlivé plísněSpolupráce s touto firmou byla velice příjemná, okamžitě jsme poznali, že se technici ve svém oboru dobře vyznají a jsou to ti praví odborníci. Byli jsme v dobrých rukou. Kromě perfektní práce ovládají technici i konstruktivní komunikaci se zákazníky. Zvládli i naprostému laikovi jako jsem já srozumitelně vysvětlit, co se bude dít a proč se dělá právě toto.-Čím odstranit plíseň

Puntičkářští…

Puntičkářští zaměstnanci A SERVISU si dali záležet, aby plísně odstranili precizně a nezůstaly tak po nich žádné zbytky. Potom stěnu i s pokojem důkladně vydezinfikovali, tím ze světa sprovodili volné spory. Jelikož i nadále hrozilo, že by vlhkost v místnosti mohla být vyšší z toho důvodu, že ji využíváme k sušení prádla, nanesli technici preventivně LSG nátěr, který prosakování vlhkosti zabraňuje.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View