Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Vzpomínky z dětství a odstranění lepidel, barev, polepů ze skla. Čištění fasád ve výškách Praha

Vzpomínky z dětství a odstranění lepidel, barev, polepů ze skla. Čištění fasád ve výškách Praha

Žijeme spolu s manželem už přes dvacet let. Bydleli jsme a stále bydlíme v našem krásném bytě, na nějž nedáme dopustit. Padl nám hned do oka, a proto jsme s jeho koupí před lety neváhali.

Hodně jsme si ho…

jak vyleštit okna bez šmouhHodně jsme si ho za tu dobu přetvořili, aby lépe vyhovoval našim představám a požadavkům. Hlavně dětský pokoj jsme tehdy celý předělali. Děti měly i zvláštní pokoj na hraní – říkali jsme mu, překvapivě, herna. Často si sem zvaly své kamarády a užily si s nimi spoustu legrace. Nebyli jsme s mužem nějak zvlášť přísní rodiče. Naopak jsme byli poměrně benevolentní a dovolili jsme dětem předělat pokojíčky, tak jak si přály. I když pak byly větší a rostly do puberty, nic jsme jim nezakazovaly. Kouřit si vyzkoušely s námi. Raději o tom mít přehled, než aby pak někde vykouřily celou krabičku cigaret. Stejně tak to bylo i s alkoholem.

Ten také samozřejmě…

Ten také samozřejmě vyzkoušely s námi. A už v poměrně raném věku, nestydíme se za to jako rodiče. Spoustu našich přátel nás za to před lety jak na mytí okenneskutečně odsuzovalo. Jenže zákazy k ničemu nevedou. Je to jako byste dítěti řekli udělej to! Tímto jsme se vždy řídili, jelikož tak nás vychovali i naši rodiče a jak se ukázalo, vyplatilo se to. Proto jsme se tuto metodu rozhodli aplikovat i na naše děti. A nestal ose nikdy, že by naše děti přivedla domů policie, protože by to přehnaly s alkoholem. Nebo že skončily předávkování nějakou taneční drogou v nemocnici. Nebo že po několika letech zanechaly studia, protože „je to nebaví a je to k ničemu“.

Ano tohle jsou jen…

čím umýt oknaAno tohle jsou jen krátké výčty situací, kterými si prošli naši přátelé se svými ratolestmi. Je to bídné a smutné, ale bohužel je to vše pravdivé. A víte, proč k tomu došlo? Protože neměly pochopení pro své ratolesti a jejich potřeby a od malička jim vše zakazovali. A odpírali. A vůbec do všeho jim mluvili a nenechali je mít svůj názor. Po letech za námi přilezli jak pejsci a stěžovali si na své děti. Říkali, že nás měli tehdy poslechnout jenže těžce bycha honit. Od té doby už uplynulo spoustu let. Děti mezitím vyrostly a odešly na univerzity. Studují ve větších městech a nás byt tak zbyl s mužem jen na nás. Vlastně jsme se na tohle vždycky těšily, ale najednou to bylo takové podivné, zvláštní. Jakoby hrozně prázdno. Ale po pár týdnech z nás tento divný pocit naštěstí opadl.

Zajásali jsme…

Zajásali jsme a řekli jsme si, že teď můžeme dělat všechny věci, které jsme si vždy plánovali – cestovat, předělat si byt podle svého… Měli jsme obří přípravky na mytí okenplány a ani ne polovinu jsme si splnili, když jsme byli ještě bez dětí. Začali jsme s předěláváním bytu k našim představám. Ovšem při předělávání herny nastal zádrhel – děti si ho kdysi ozdobily takovými těmi plastovými nálepkami – na oknech. Nálepky jsme sice jakž takž dostali dolů, ale lepidlo už zkrátka dolů nešlo.

Museli jsme si tedy objednat službu, která si s tím bude schopná poradit. Až jsme narazili na firmu Okna, mytí Praha 4. Ta přijela a lepidlo z oken dostala pryč, a navíc okna perfektně vyčistila. Tuto firmu velmi doporučujeme!

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View