Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Děti jsou radost! Mytí oken, čištění fasád ve výškách, odstranění barev ze skel, stržení, odstranění polepů

Děti jsou radost! Mytí oken, čištění fasád ve výškách, odstranění barev ze skel, stržení, odstranění polepů

Se ženou máme jen jedno dítě, ale řeknu vám, že to stačí až až. Narodila se před osmi lety, byl to nejšťastnější den mého života. Vážně. A také od té doby má žena v mých očích stoupla ještě více něž předtím.

Pokud to tedy…

profesionální mytí okenPokud to tedy vůbec jde. Je vážně neskutečná. Jak to všechno zvládla, jak zvládla odnosit naše dítě, zůstala silná a nezlomila se. Jak zvládla odrodit naše dítě, jak byla neskutečně statečná. Já bych se asi podělal, kdybych měl rodit, vážně. Příroda je neskutečná a zařídila to vážně skvěle, jak všechny ty procesy, díky kterým tu dnes jsme, fungují. Ovšem zpátky k mé ženě a dceři. Jestli jsem si myslel, že nemohu milovat někoho více než moji ženu, tak jsem se mýlil. Od chvíle, kdy se narodila naše dcera, mám pocit, že bych jí dal celý svět a ještě víc, pokud by to šlo. Nevím, zda jste tohle někdy zažili, ale je to neskutečný pocit a neskutečně úžasný.

Dceru miluji nade všechno…mytí oken ve výškách

Dceru miluji nade všechno na světě. Udělal bych pro ni vážně cokoliv. P otom, co začala chodit a mluvit jsem ji snad začal milovat ještě více. Byla velice zvědavé dítko neustále se ptala na to, jak funguje svět a přírodní zákonitosti. Od mala byla neskutečně vnímavá. Byla jiná. Neskutečně bystrá a zvídavá. Říkal jsem si, po kom je to dítě tak chytrý a inteligentní, že to není možný. Ne, že bychom se ženou byli hloupí, ale máme pocit, že naše dcera by mohla jednou studovat na Harwardu podle toho, co už teďka v uvozovkách předvádí. Tím myslím, jak je neskutečná. Nebo naopak bude dělat něco děsně neobvyklého. Což bychom jí také samozřejmě strašně přáli.

levné mytí okenTřeba si ji dovedu představit…

Třeba si ji dovedu představit jako herečku či spisovatelku. Rozhodně je i dost umělecky zaměřená. A bude ještě víc. Spoustu věcí si dělá sama a rozhoduje si o nich sama. S ženou jsme benevolentní, tak ji necháváme, protože dle nás je to jen a jen její věc. Konec konců je svobodná autonomní osobnost. Zrovna naposledy vyslovila přání, že si chce nějak změnit pokoj. To chápeme, stává se z ní pomalu mladá dáma, brzy jí bude devět a má právo na to, si přetvořit pokoj tak, jak chce ona sama. Šli jsme tedy nakoupit spoustu bytových doplňků, které si pak sama ještě natřela barvou, protože chce být co nejvíce originální. To je mimochodem také slovo, které dokonale vystihuje moji dceru – originální. Také jsme nakoupily různé barvy, pro případ, že by si chtěla i vymalovat.

Poté už zbývaly…

Poté už zbývaly jen drobnosti jako penály na tužky, stoličky, noční stolek, povlečení… Bylo toho opravdu hodně. A dcera řekla, že se do předělávání mytí oken i v prácipustí sama. Jenže jednoho dne se pustila do vymalování svého pokoje. Chtěla nám ukázat, že je nezávislá a zvládne to sama. Jo, to by bylo hezké. jenže jak je ta čiperka malá chytrá, občas jí nedochází obyčejné věci. Třeba že by se měla zakrýt okna, když se maluje. Stalo se, že okna od barev nešla umýt, a tak jsme museli někoho zavolat. Nakonec nám přišla nejschůdnější firma Umývaní Brno, okna. A musíme říct, že jsme nelitovali. Byli velmi profesionální a rychlí a okna umyli naprosto perfektně. Děkujeme!

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View